Jak odblokować Samsung suwak

Suwak Samsung ma duży przedni ekran i mała klawiatura po prostu przycisk menu, Opcje guzik, odpowiedzi i rozłączyć guziki, a także strzałki nawigacji. Jednak, ślizgać się ten telefon się kciukiem i telefonu ujawnić jego pełną klawiaturę. Po zamknięciu, telefon jest wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni lub nawet małej torebce. Jak wiele telefonów suwak można zablokować, aby uniknąć przypadkowego nazwanie kogoś. Jeśli nie znasz hasła są dwa bardzo szybkie poprawki do obliczaæ ono na zewn¹trz.

Instrukcje

• Ślizgać się otworzyć swój telefon. Kiedy telefon jest zablokowany, jeśli możesz wcisnąć dowolny przycisk lub przesuń go otworzyć ono wola zapytać ty wobec wtr¹ciæ twój hasło.

• Wpisz w cztery ostatnie cyfry numeru telefonu komórkowego i naciśnij przycisk w środku strzałek nawigacyjnych. To powinno być hasło domyślne. Po kliknięciu na przycisk środkowy, telefon powinien otworzyć.

• Zadzwonić do swojego dostawcy usługi telefonu. Dając przedstawicielem klienta numer telefonu komórkowego, można wyszukać i resetowania hasła Zablokuj/odblokuj, jeśli pamiętasz to.

• Wybierz "Menu > Ustawienia > Zmień telefon hasło" aby zresetować swoje hasło. Wpisz nowe hasło dwa razy i naciśnij przycisk w środku strzałek nawigacyjnych.