Jak usunąć zardzewiałe pozbawione śrub

Jak usunąć zardzewiałe pozbawione śrub

Po metalowych śrub stają się korozji, rdzy można powiązać otwory, które są ustawione w śruby. Jeśli śruby głowic są pokryte rdza, to sprawia, że niemożliwe do usunięcia z śrubokrętem. Nawet jeśli możesz włączyć śruby z śrubokręt, ich tematy i szef może stać się pozbawiony. Zardzewiałe, pozbawione śrub może być trudne do usunięcia, ale proces jest łatwiejsze z kilku prostych narzędzi.

Instrukcje

•Użyj młotek i poncz zrobić niewielkie wgłębienie w łeb śruby, aby pomóc utrzymać wiertła stały. Wywiercić mały otwór w środku śruby, zgodnie z centrum Al w domu poprawy.

•Umieścić koniec śrubokręt w otwór. Delikatnie dotknij go młotkiem do pracy to do łba śruby. Kolei śrubokręt i spróbować usunąć śruby zardzewiałe, okrojona. Jeśli to działa, skończysz. Jeśli nie, przejdź do kroku 3.

•Umieścić nieco większy w wiertła, sugeruje Al w domu poprawy centrum. Bit powinno być trochę mniejsza niż średnica zardzewiałe, pozbawiony śruba, którą próbujesz usunąć. Powoli drążenie niedziałający do śrubę aż staje się wolny od otworu.

Porady & ostrzeżenia

  • Aby uniknąć radzenia sobie z tym problemem w przyszłości, należy wymienić uszkodzone śruby z te, które nie rdzewieje. Wybierz Phillips i rusztem wkręty które są powlekane cynkiem lub pokryte są ze stali nierdzewnej. Te rodzaje śrub są idealne do mocowania, które są narażone na warunki atmosferyczne. Są również dobre do miejsc, które są narażone na wodę i inne rodzaje wilgoci.