Jak naprawić między posty ogrodzenie drewniane

Jak naprawić między posty ogrodzenie drewniane

Ogrodzenia drewniane granicy własności linii i dekoracji domu krajobrazy. Z biegiem czasu jednak ich piękno i funkcjonalność są nieco zepsuty przez konieczność naprawy i konserwacji jak tracą kolor, klamry i przerwa. Ogrodzeniowych zawsze będzie bardzo solidne, więc jest to prawdopodobnie tylko naprawy, co musisz zrobić są między słupkami. Proste malowanie i jakiś zamiennik zarządu przyniesie ogrodzenie powrót do życia.

Instrukcje

•Zapis w podkładkę zasilania i podłączyć wąż ogrodowy do niego. Umieść końcówki 25 stopni na końcu różdżki, aby zapobiec uszkodzeniu do drewna.

•Spray drewno od góry do dołu, aby usunąć brud i zanieczyszczenia. Przytrzymaj ten koniuszek oko³o pewien stopa od ogrodzenia.

• Przeprowadź dla uszkodzonych części wzdłuż ogrodzenia. Zastosować wodoodporny klej do drewna do końca potłuczone kawałki, trzymać je razem i umieścić taśmę klejącą na podziale obszaru, aż klej wyschnie.

•Napęd śruby ze stali nierdzewnej w luźne płyty gdzie stare śruby rozpoczęły się ciągnąc za pomocą drewna. Jeśli stare śruby są luźne, po prostu dokręcić je z wiertłem. Wgłębienie na czele śrubę o jedna czwarta cala i wypełnić obszar z jasnego uszczelniać.

•Wyjąć uszkodzone deski od ogrodzenia i skontaktuj się z producentem materiałów ogrodzenia dla wymiany płyt. Dołączyć zgodnie z instrukcją.