Bahia Sod zostaną posadzone jesienią?

Bahia darń może służyć w stoczni, które doświadczenie warunków suszy i mają kwaśne gleby. Ogrodnicy zazwyczaj wybrać do roślin sod nad nasion, ponieważ sod ustanawia szybko i zapobiega rozwojowi chwastów nadmierne. Bo ten ciepły sezon trawa umiera lub idzie uśpione w zimie w niskich temperaturach, tych, którzy żyją w regionach, które doświadczenie zimowe temperatury Zobacz krótki sezon wegetacyjny, jeśli bahia jest posadzone jesienią.

Temperatury

Bahia wzrostu jest osłabiona, gdy temperatura kąpieli późnym upadku do zimy, zgodnie z University of Florida. Natomiast ogrodnicy mogą nadal zainstalować bahia sod jesienią, musi być pewny, że temperatury pozostają ciepłe wystarczająco długi dla sod do czasu ustanowienia silny system korzeniowy. Zazwyczaj trwa sod trzy tygodnie do ustalenia jego korzenie; w związku z tym istnieje możliwość roślin bahia jesienią, tak długo, jak inne czynniki, takie jak wilgotność gleby, sadzenia przygotowania miejsca i opieki są podane do trawy. Jeśli chcesz grać na bezpiecznej stronie, roślin swój sod bahia, gdy temperatury są umiarkowane lub w miesiącach wczesną wiosną.

Wilgotność gleby

Bahia darń nie stworzy bogaty system korzeniowy, jeśli warunki są zbyt suche lub ogrodnik nie nawadniać sod kilka razy dziennie. Darń nie rosnąć lub ustanowić system korzeniowy, jeśli wysycha. Ponieważ pod koniec lata i początek jesieni mogą zapoczątkować w suchej, gorące dni, to ważne uzupełnienie wody do trawy go będzie nieaktywne. Sod należy podlewać, kiedy nadejdzie, podczas instalacji i na co dzień przez dwa tygodnie.

Chwasty

Chwasty można wyprzedzić trawniki do końca latem do początku jesieni. Bahia ma trudny czas ustanowienia gdy ma konkurować z chwastami do gleby składników pokarmowych. Upewnij się, że usuniesz wszystkie chwasty z podwórka przed instalacji sod. Spryskać trawy herbicyd, zawierającego glifosat. Ponownie w ciągu kilku dni, tuż przed zainstalowaniem sod. Skoro twój trawnik jest nagi, należy szybko roślin swój sod. Nasiona chwastów skorzystać z gołej ziemi.

Przygotowanie miejsca

Bahia darń nie może produkować zdrowego wzrostu po stronie sadzenia nie zostały przygotowane. Ogrodnicy muszą zastosować nawóz startowy do gleby przed zainstalowaniem bahia sod. Używać 20 kg. nawóz startowy z ilością NPK 5-10-5 / 1000 metrów kwadratowych. Praca nawozu na pierwsze 2 do 4 cali gleby. Wody oraz po zastosowaniu nawozu. Można sadzić od razu po nawożenia. Czeka zbyt długo po dostarczeniu nawozu może przyczynić się do wzrostu chwastów.