Jak zdobyć programy dla CECT iPhone

Jak zdobyć programy dla CECT iPhone

CECT jest komórka telefon producent w Chinach, która produkuje różne modele Nokia i Apple iPhone klonów. Jeden z klonów CECT w iPhone jest znany jako i9 i wygląda bardzo podobny do iPhone w zakresie projektowania i funkcji. Znalezienie zastosowania dla i9 nie jest tak łatwe, jak oryginalny iPhone, ponieważ tu jest nie "App Store" obsłudze. I9 jest wyposażony w kabel USB, który można podłączyć telefon do komputera. Istnieje kilka placówek w Internecie, które zapewniają bezpłatny i9 aplikacji, a niektóre z nich oferują wyższe wniosków końcowych za dodatkową opłatą. Ponieważ i9 sportowe korzystanie z Java, a iPhone nie, istnieje wiele aplikacji dostępnych na i9, że nigdy nie będzie dostępny na iPhone.

Instrukcje

• Prowadzenia wyszukiwarkę zapytanie do i9 aplikacji. Istnieje wiele stron internetowych w Internecie, które dostarczają wniosków o CECT i9. Użytkować pewien zrewidować silnik powinien wskazywać na właściwych lokalizacjach.

• Dołącz do forum wsparcia i9. Są fora dyskusyjne gdzie ogłosić tematy zainteresowania użytkowników i9 i9 użytkowników z całego świata i rozwiązywania innych problemów z. Jest to także dobry sposób na znalezienie stron internetowych oferujących aplikacje dla urządzenia. Tych forach można łatwo znaleźć poprzez prostą wyszukiwarkę zapytanie.

• Wyszukaj programy Java zainstalować. Ponieważ i9 używa Java, aby uruchomić jego programy, można wyszukać w Internecie dla tych konkretnych zastosowań. Tego rodzaju programy są znane jako "Jar" pliki i łatwo mogą być wyszukiwane za pomocą wyszukiwarki. Wiele stron internetowych będzie zapytać typu telefon masz, i często i9 nie ma na liście. Po prostu wpisz w CECT do funkcji wyszukiwania i wybierz dowolny telefon CECT, który pojawia się na liście. Często będzie CECT A1000.