Dekorowanie pomysły postawić za łóżko żelazo, które jest pod kątem

Dekorowanie pomysły postawić za łóżko żelazo, które jest pod kątem

Zamiast tradycyjnie ustawienie łóżka żelaza do prostej ściany, pod kątem ono wobec zrobiæ ono jest punktem w pokoju. Zwłaszcza w mniejszych lub niezręcznie kształcie sypialni ustawienie go na rogu oszczędza miejsce i tworzy lepszy przepływ wizualne. Nie tylko opuścić obszar za to puste. Używać go jako dekoracji okazję do wprowadzenia dodatkowych kolorów, tekstur i ciekawszy w twój projekt systemu.

Ekrany

Umieszczenie na ekranie za kątowe łóżko daje ukryte przechowywania w pokoju. Z łóżkiem żelaza wybrać ozdobny ekranu z projektu, który uzupełnia poręczy. Na przykład przynieść stałe kolorowy ekran do wyświetlania kolorów akcentu. Inne opcje obejmują ekran z paskiem, który naśladuje barów na twój zagłówkiem lub wzoru, który zawiera barwy od twój zespół pościel.

Regały

Tworzenie niestandardowych sięgające od podłogi do sufitu regały, które dopasowuje kąt jak ekranu dodatkowego miejsca w sypialni znajduje się łóżko. Wykonawczych żelazko szczegóły na półkach uzupełni poręczy łóżka. Dołączyć je do ściany za łóżko do domu najcenniejsze zbiory takich jak wazony szklane lub podróży pamiątki. Inne pomysły to umieszczenie ozdobnych pudełkach na półkach, zwłaszcza trudniej zobaczyć te niższe, do przechowywania małych przedmiotów takich jak miłość, listy lub kartki z życzeniami.

Tkaniny

Dekoracje z tkanin za łóżko kątowe żelaza zmiękcza cały wygląd szyny. Na przykład drapowania kołdra Welfów nad zagłówkiem daje łóżka tradycyjne lub wzór odwołania. Wiszące zasłony z sufitu oferuje wygląd romantycznym baldachimem. Innym pomysłem, który dba o rzeczy przewiewne jest powiesić zasłony zroszony lub frędzlami za łóżko wizualnie zamknąć go, ale nadal oferują łatwy dostęp do ośrodka.

Malowidła ścienne

Udekorować obszar za łóżka farby aby kąty sypialnia wyróżnia się jeszcze bardziej. Na przykład tropikalne scena gdzie duże drzewo jest malowane prawo w rogu i oddziałów się do obu ścian umożliwia dołączanie zwierząt wgląd się za bary z zagłówkiem. Inne pomysły to malarstwo ścienne ogród za łóżko i tkania żelazne szyny z faux bluszcz lub końcowe dekoracje kwiatowe dla efektem...

Akcesoria dekoracyjne

Skorzystać z miejsca za łóżko w większe akcesoria dekoracyjne. Na przykład ogromny doniczkowa roślina lub dekoracyjne drzewo dodaje tekstury i życie na przestrzeni. Kolumny umieszczone za kątowe łóżko daje spacja, aby wyświetlić ulubione rzeźby lub antyczne Wazy. Miejsce kawałek żelaza grafiki na statywie do podkreślenia poręczy łóżka. Inne pomysły to duża Lampa podłogowa z regulowane ramiona do czytania lub pracy na rzemiosła w łóżku, jak lampy retro chrom pająk lub jeden czarny nowoczesny metalowy.