Domowe stanowisko kierowcy plany

Domowe stanowisko kierowcy składa się z futra kawałki metalu, które są spawane ze sobą. Proces jest prosty i sterowniki ostatnio przez długi czas. Należy pamiętać, że będą podnoszenia całej masy sterownik do pamięci ram post na miejsce. Gramaturze, tym trudniej jest do zniesienia. Jednakże im cięższe wagi, dalej post będzie być wbite w ziemię przy każdym uderzeniu.

Ciało

Ciało kierowcy domowe postu jest ciężki zastaw rur stalowych pomiaru 2 metrów długości. Rury powinny być 2 1/2 cala średnicy do slajdów łatwo na górze postu.

Uchwyty

Domowe post pounders potrzebne solidne uchwyty umieszczone na każdej stronie rury. Uchwyty są w kształcie "C", z kartami na końcu otworu do mocowania do rury. Spawanie jest najlepszą metodą do mocowania uchwytów. To zapewni lepsze gospodarstwa moc dla uchwytów, bez ingerowania w rurze przesuwane w górę i w dół nad T-post.

WPR

WPR domowe stanowisko kierowcy jest jednym z najbardziej krytycznych elementów. WPR powinna być ciężkich stali, jak to wpłynie na górze postu. Gwintowane lub niekorzystający z WPR może służyć. Należy dobrze dopasowany na rurze i spawane w miejsce.