Jak zainstalować ściany prysznic przy użyciu płyt ściennych i okładzin Durock pod prysznicem

Tablica ścienna Durock jest wysokiej jakości cementu zarządu idealny do stosowania na obszarach łazienka i prysznic z powodu jego wysoka odporność na wodę. Ta płyta cementowo instaluje pod płytki lub prysznicem ściany, tworząc nowe obudowy dla prysznic. Projekt wymaga jakiś specjalnych umiejętności i kilka wspólnych narzędzi i zajmie około pięciu godzin dla średniej wielkości prysznic. Najlepiej jest mieć przyjaciela, aby pomóc z podnoszenia i montażu płyt cementowo instalacji.

Instrukcje

•Measure obszarze instalacji z tasmy i cięcia blachy Durock do odpowiednich rozmiarów, przy użyciu tych pomiarów. Do cięcia Durock, narysuj linię cięcia na kartce ołówkiem i linijki płyty gipsowo-kartonowe, ocena linii z brzytwa i przyciągania poprzez wywieranie nacisku na krótszy koniec planszy.

•Możliwość ustawienia rejestracji Durock arkusz na ścianę klatki. Oznaczyć położenie ramek stud z płyt kartonowo-gipsowych linijki i ołówka wyciągający linijki z Radą ramka widoczna nad arkuszem Durock. Montażu deski do ściany za pomocą Durock dachówka zwolennik śruby i moc śrubokrętem lub wbijać gwoździe dachowe ocynkowane przez Zarząd cementu i do ramki. Z asystentem pomóc z gospodarstwa Durock arkusz do ściany, jeśli jest to konieczne.

•Możliwość ustawienia rejestracji następny arkusz obok pierwszego arkusza i zamontować go na deski kadrowania w taki sam sposób jak opisano w kroku 2. Korzystają z istniejących linii stud jako przewodników znaleźć stadniny. Nadal instalować płyty cementowe aż całą ścianę jest objęty.

•Nałóż lateks wzmocnione zaprawy na szwach między cementu pokładzie arkuszy z kielnią lub skrobakiem i niech tej mieszanki suche. Wstaw elementy dystansowe 1/4-cala wzdłuż dolnej krawędzi planszy na bazie prysznic do obsługi zarządu cementu.

•Nałóż dachówka zaczynu bezpośrednio na powierzchnię zarządu cementu w strefie 3 stóp kwadratowych i zainstalować płytek spoiny. Wstaw elementy dystansowe między płytkami. W dalszym ciągu dachówka całą powierzchnię płyty cementu w ten sposób.

Porady & ostrzeżenia

  • Innym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju do deski cementu i klej ściany prysznic z włókna szklanego do deski cementu. Wymaga to podstawa prysznic z pasujące ściany prysznic z włókna szklanego.