Jak sadzić organiczny ogród ziołowy

Jak sadzić organiczny ogród ziołowy

Zioła mają od dawna uważane za dobrodziejstwo dla kuchni i medycynie gabinetu. Uprawy organiczne zioła pozwala wykorzystać wszystkie oleje, minerały i korzyści zdrowotne w świeżych roślin. Mając na uwadze, że zasadnicze znaczenie definicji organicznych rośnie bez użycia chemikaliów i pestycydów, przy użyciu wszystkich naturalnych kompostu i materiałów do Dodawanie składników odżywczych do gleby zwiększy substancji odżywczych w ziół. Łatwe do uprawy w ogrodzie lub wewnątrz pojemniki na słonecznym oknie, zioła są dostępne dla każdego klimatu i może być suszone i zachowane do użytku po zakończeniu sezonu wegetacyjnego.

Instrukcje

•Poluzować gleby. Gleby powinny być bogate i ciemne. Upewnij się, że gleba jest luźne albo twój pojemnik sadzenia lub w obszarze w swoim ogrodzie, masz zamiar używać. Należy pamiętać, wiele ziół są wieloletnie rośliny zielne i zwróci rok po roku, więc ogród powinien być rezerwowany dla tylko zioła.

•Dodaj organiczny Nawóz sztuczny lub naturalny kompost do gleby przed sadzeniem dać dodatkowe składniki odżywcze muszą rozpocząć proces uprawy ziół. Zmieszać materiał z gleby, tak, że dobrze jest włączone. Dodanie robaki w tym czasie będzie również pomagać w napowietrzania i naturalne nawożenie gleby.

• Przygotowaç odpowiednie obszaru sadzenia. Jeśli sadzenia nasion, przygotować pojemnik lub ogród według wskazówek na opakowaniu. Większość nasion muszą się znajdować tylko jedna czwarta Cala poniżej powierzchni ziemi, więc gleby powinny być usunięte na tej głębokości. Rośliny wymagają że kopiesz niewielką dziurę w ziemi, która jest po prostu większy system korzeniowy roślin.

•Plant nasiona i rośliny. Rośliny są dobre dla natychmiastowe użycie, podczas gdy nasiona będzie czas, aby dojrzeć, więc połączenie obu jest często dobrym sposobem na przedłużenie sezonu wegetacyjnego. Po nasiona i rośliny są umieszczone w przygotowanej gleby, przykryć glebę i ubić lub wcisnąć gleby lekko ponad nasion lub system korzeniowy roślin.

•Wskaźnik nasiona i rośliny. Kontener rośliny należy podlewać dobrze, wolno spływała, następnie zestaw do odpoczynku na kilka dni, więc korzenie może osiedlić się w glebie. Ogród nasiona i rośliny należy podlewać przynajmniej co drugi dzień do utrzymania gleby wilgotne w celu promowania wzrostu zdolności kiełkowania i korzeń.

Porady & ostrzeżenia

  • Przed sadzeniem każdy ogród jest mądry, aby mieć swój badanej gleby. Badanie gleby zapewni Ci z tego, jakie składniki odżywcze i minerały brakuje lub w obfitości w ogrodzie. Dodając naturalne składniki, aby zrównoważyć swoje gleby kwasowości lub alkalicznej treści można to zrobić jak przygotowujesz gleby. Mączka kostna, naturalne wapno i drewno jesion może być dodawane do zwiększenia gleby, gdy wiesz, co musi być zrównoważony.
  • Być świadomi co rośnie w strefie wokół ogrodu. Utrzymanie ogrodu ekologicznego, zwłaszcza ogródek, oznacza, że nie nawozów chemicznych i pestycydów powinny być używane w każdej okolicy ogrodzie jak również (trawnik na przykład). Istnieją ścisłe rząd wytyczne dla upraw komercyjnych żywności ekologicznej, że właściciel domu często nie będzie zdolna do spełnienia. Utrzymanie domu ogród wyłącznie do użytku osobistego i nie trzeba będzie są zgodne z tymi zasadami.