Jak rozwiązywać problemy z silnikiem John Deere trawnik ciągnika

Ciągniki John Deere, że koszenie dużych stoczni lub powierzchnię znacznie łatwiejsze niż tradycyjne push kosiarka. Te ciągniki posiadają mały silnik, który zapewnia moc do napędu i pokładu koszenia. Silnik jest typu tradycyjnych spalania, który używa oleju do smarowania elementów wewnętrznych i benzyny dla procesu spalania. Chociaż silnik ciągnika trawnik jest przeznaczony do ostatniego wiele lat, czasami mogą wystąpić problemy, które wymagają pomocy.

Instrukcje

•Sprawdź zbiornik gazu, aby upewnić się, że zbiornik jest pełny. Jeśli ilość gazu jest poniżej pełną linię, należy dodać więcej gazu.

• Sprawdź, czy przewód świecy zapłonowej jest prawidłowo podłączony. Usuń przewód świecy zapłonowej od świecy zapłonowej z palcami. Należy mocno wepchnąć przewodu świecy zapłonowej na świecy zapłonowej.

•Inspect świecy zapłonowej. Odłączyć przewód świecy od świecy zapłonowej. Odkręcania świecy zapłonowej z nasadowych, a następnie usunąć ją z silnika. Skontrolować świecy zapłonowej do pęknięcia lub nadmierne nagromadzenie ropy naftowej i węgla. W razie potrzeby zainstaluj nowy świecy zapłonowej. Podłączyć przewód świecy zapłonowej do świecy zapłonowej z palcami.

•Disengage ostrza kosiarki. Silnik nie rozpocznie się, jeśli kosiarka ostrza są zaangażowane. Przesunąć dźwignię ostrze do położenia "Disengaged".

•Naciśnij pedału sprzęgła mocno podczas uruchamiania silnika. Silnik nie rozpocznie się, jeśli nie jest całkowicie wciśnięty pedał sprzęgła.