Jakie formaty obsługuje LG LED TV?

Telewizory LED LG obsługuje szeroką gamę formatów audio, wideo i cyfrowy wyobrażenie o osobie. Określonego formatu pliku jest obsługiwany czy nie powinno być problemu, chyba że użytkownik próbuje załadować pliki bezpośrednio do telewizora za pomocą portu USB. Obsługiwane formaty USB sprawiają, że można podłączyć urządzenie USB z różnych mediów na to wejście USB telewizor, zobacz i posłuchaj obsługiwanych nośników.

Proporcje i Zoom

Telewizory LED LG Oferujemy szeroki wachlarz formatów graficznych, znany również jako proporcje. Format 16:9 wyświetla obraz w formacie szerokoekranowym, podczas gdy format 4:3 wyświetla obraz w standardowej rozdzielczości; Tylko skanowanie zmniejsza łączny rozmiar obrazu macierzystego przez 1 do 2 procent, więc można zobaczyć pełny obraz; formacie powiększenia powiększa w centrum obrazu, przycinanie krawędzi zewnętrznej; Ustawione przez Program format wyświetla obraz w jego natywnej rozdzielczości; i kino Zoom zwiększa rozmiar obrazu, proporcjonalna do ekranu.

Formaty plików wideo

Wejść LG LED TV USB obsługuje wszystkie zakresy formatów wideo dostarczone przez twój satelitarnej, kabel lub antena dostawcy, a także Blu-ray lub DVD gracze podłączony do telewizora. Aby odtwarzać filmy bezpośrednio z dysku flash USB podłączony do portu USB w telewizorze LED, wideo powinny być w formacie DivX HD. W zależności od modelu telewizora może obsługuje DivX 3, 4, 5 i 6.

Formaty plików audio

Za pomocą portu USB, możesz grać utwory i inne cyfrowe pliki audio bezpośrednio na telewizor LED LG. Telewizor obsługuje kilka typów plików audio, za pomocą połączenia USB, w tym AAC i MP3 formaty, które są często związane z plikami piosenki. Obsługuje również pliki AC3 Dolby Digital, EAC3, HE-AAC, MPEG, PCM i DTS.

Napisy

Towarzyszyć obsługiwanych formatów wideo, telewizory LED LG obsługuje szereg formatów napisów obsługiwana przez formaty wideo. Podtytuł obsługiwane formaty obejmują SMI, SRT, SUB formatach, które mogą być generowane przez MicroDVD, SubViewer 1 i 2 programy, ASS, SSA i TXT formatach, które mogą być generowane przez TMPlayer i PSB format pliku, które mogą być generowane przez PowerDivX.