Jak chronić ściany powyżej Surround ściany prysznic

Jak chronić ściany powyżej Surround ściany prysznic

Surround ściany prysznic tworzy wodoodporna barierę wokół pod prysznicem, chroniąc ściany od zalania. Jednak większość otacza ściany prysznicem są ograniczone w wysokości, często rosnące niewiele powyżej poziomu prysznicu. Przelewanie wody można osiągnąć powyżej surround i uderzy w ścianę, powodując uszkodzenia. Instalacja dachówka powyżej surround odbija wody w obudowie, rozszerzenie ochrony surround.

Instrukcje

•Sterowanie ściany powyżej ściany prysznic otaczają z gąbką i łagodne mydło w płynie do usunąć brud. Delikatnie przepłukać czystą wodą i pat powierzchni do sucha czystą ściereczką. Lekko piasek farby na powierzchni ściany z papierem ściernym, aby usunąć dowolne wykończenie i stworzyć lekko teksturowanej powierzchni płytek.

• Płytki na ścianie prysznic otaczają, pozostawiając 1/8-calowe luki między dolnej części płytki i górnej części dźwięku przestrzennego i znak ściana na górze płytki za pomocą ołówka. Linii linijki z tego znaku i narysuj linię wzdłuż długości ściany powyżej pod prysznicem. Ten wiersz jest wytyczną do miejsca pierwszego wiersza płytki równomiernie.

•Measure długość obszaru sąsiadująco i miejsce ołówek znak w centrum pomiaru. Na ten znak narysować pionową linię od wytycznych do ściany surround. Test położenia pierwszej płytki przez wyciągający centrum płytek z linii pionowej. Linii z resztą pierwszy wiersz płytki wzdłuż wytyczne aż dojdziesz do końca obszaru dachówka. Posiadają badania płytek na miejscu za pomocą taśmy maskującej całej płytki.

•Examine pozycja ostatnia płytka w wiersz, aby określić, czy należy wyciąć. Końca płytki często wymagają cięcia w celu dopasowania, ale wszystkie cięcia płytek powinna być co najmniej pół rozmiaru pełnej płytki. Jeśli koniec kawałek będą musiały być cięte na mniej niż połowę jego rozmiar, przenieść centrum dachówka stanie w lewo lub w prawo, tak, że można użyć częściowe płytki na jednym z końców wierszy, zarówno cięcia większych niż połowa ich rozmiar. Po ostatecznej pozycjonowanie jest zestaw, użyj ołówek oznaczyć położenie pierwszej płytki na ścianie i usunąć wiersz, badania.

•Spread warstwą mastyks klej na ścianę za pomocą strony karbem pacy zębatej. Mastyks powinny być jednolite w głębi i przedłużyć pionowo od góry ściany dźwięku do wytycznych i poziomo wzdłuż miejsca. Stosować tylko tyle lany na miejsce około 8 do 12 płytek w tym samym czasie w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się uszczelniacze zaczynają suche zanim osiągnie ono z płytek, które starasz się miejsce. Miejsce płytek na lany, począwszy od zaznaczonego miejsca pierwszej płytki i wyprowadzają kierunku boków ściany prysznic. Miejsce dystansowe między Każda dachówka stworzyć jednolite stawów. Umieścić dodatkowe rzędy płytek górę aż płytki są wystarczająco wysokie, aby odzwierciedlić rozpryskiwania wody do przestrzennego ściany prysznic. Punkt splash jest wskazywany przez przebarwienia wzdłuż ścian utworzone z wcześniej zamknięcia wody.

•Kawalki płytki na rogach i końców wierszy z rogu płytki. Zaznacz linię cięcia w górnej części płytki. Umieścić płytkę w głowicy, Dachówka z linii cięcia dostosowane do trasowania ostrze w górnej części noża. Wcisnąć ostrza na płytki i przeciągnij go na powierzchni płytek, trasowanie linii całej płytki. Płytki są przyciągane przez linię listy za pomocą metalowych paska wzdłuż podstawy kuter go wyciąć wzdłuż zaznaczonej linii. Do sterowania mastyks wykorzystania, zastosowanie lany na plecach koniec płytki indywidualnie i umieścić je na ścianie. Miejsce płytki narożne z obciętymi brzegami przeciwko rogu, stosując mastyksu do każdego rogu tylnej płytki indywidualnie jak również. Umożliwić mastyksu do wyschnięcia przez noc.

•Wyjąć przekładki między płytkami z szczypce.

•Miksowanie partia fug płytek w wiadrze wiertarka elektryczna za pomocą wiosła trochę przywiązanie. Dodać wody do proszku zaczynu aż do konsystencji masła orzechowego. Rozłożona zaczynu na powierzchni płytki i wsuń go do stawów z zaczynu pływaka. Wypełnienie wszystkich stawów z wyjątkiem wspólnej linii między płytki i przestrzenny ściany prysznic. Natychmiast usunąć wszelkie nadmiar zaprawy z płytek wilgotną gąbką. Czekać dwie godziny i przetrzeć ponownie karpiówki niestrzępiącą ściereczkę do usuwania zamglenia zaczynu.

•Umieścić otaczają koralik uszczelniać do stawów między pierwszym wierszu płytki i ściany prysznic, między stawu rogu i wzdłuż krawędzi powierzchni wyłożone kafelkami, gdzie dachówka spełnia ściany. Napełnij uszczelniać stawu, a następnie wygładzić uszczelniać z palca umoczy w wodzie.

•Automatycznie zaczynu 24 godzinach utwardzania przed użyciem pod prysznicem. Czekać dodatkowe 10 dni czas utwardzania, a następnie brush uszczelniacz zaczynu na linii grout.