Właściwa instalacja Piece na drewno do istniejących kominków

Właściwa instalacja Piece na drewno do istniejących kominków

Piece na drewno podać alternatywny sposób ogrzewania domu w zimie bez wysokich kosztów gazu ziemnego lub energii elektrycznej. Nowoczesne Piece na drewno są skuteczne i nie będzie wypełnić domu z dymem, ale tylko wtedy, jeśli są prawidłowo zainstalowane. Nie można po prostu umieścić drewno piec na palenisko istniejącego kominka i mam nadzieję, że to działa.

Wkład kominkowy

Kupując kominkowy zamiast piec drewno wolnostojące ułatwia proces instalacji. Drewnem wkłady kominkowe są zbudowane do pasuje do istniejących paleniska każdy kominek wentylowane Piece na drewno. Pochodzą one z materiałów potrzebnych do dołączania do istniejący komin kominek. Po zamontowany do paleniska kominka, Wstaw tworzy pieczęć, która nie pozwala na dym wyciekać powrót do domu. Nieco wyższe ceny insert jest kompensowana przez wyższe koszty instalacji do montażu regularne drewno piec do kominka.

Podłogi i ściany ochrony

Palenisko wokoło twój kominek może pracować, aby utrzymać podłogi i ściany kasa z bezpańskie iskry, ale piec na drewno będzie produkować dużo więcej ciepła. Płyty ceramiczne pokryte w kamieniu lub dachówka lub cementu deska z ciepła odporne płytki nad nim, jest wymagane dla drewna piec do zasiadają Hearth.com. Jeśli twój kominek ma kamień lub dachówka palenisko zainstalowany bezpośrednio na płyty gipsowo-kartonowe lub sklejki subflooring, musisz ochrony dodatkowego ciepła.

Stovepipe

Systemem stovepipe do otwarcia swojej kominek komin nie będzie działać. Podczas gdy kolejny stovepipe się i z istniejącego komina murarskie jest dopuszczalnym sposobem na upust piec na drewno, musisz również załącznik, który uszczelnia spalin wokół stovepipe, mówi komin bezpieczeństwa Institute of America, który zapobiega ucieczce powrót do domu dymu i trzyma ciepłe powietrze w domu zamiast ssanie go przez komin przewiewny.

Rozmiar komina

Jeśli chcesz użyć istniejącego komina zamiast stovepipe poprzez uruchomienie go, będziesz musiał zrobić kilka poważnych zmian do niej. Wszelkie wycieki lub pęknięcia muszą być zaplombowane po raz pierwszy. Instalacji kominowych wykonanych z materiałów wylał lub ceramiczne trzyma ciepło od uszkodzenia drewno wokół komina, zgodnie z komina bezpieczeństwa Institute of America. Zmienia się również losowanie komina. Stovepipe jest mniejszy niż większość murów kominy, ponieważ Piece na drewno wymagają mniej powietrza wyciągnąć wobec utrzymywać będzie ogień. Silniejszy ciągnąć komin dużych kamieni mogą zakłócać twój drewno piec operacji.