Spać numer materac łóżko vs regularne

Liczba łóżek spać jest znakiem towarowym materacy oferowane przez wybierz komfort Corp W przeciwieństwie do zwykłych materacy główną korzyścią numer snu materace jest zdolność do dostosowywania go do pożądanego jędrność każdej osoby, która zwiększa szansę na spokojny sen każdej nocy.

Spać numer łóżko technologii

Regularne materace są zbudowane z serii sprężyny i cewki. Spać numer łóżko materace są osadzone z komorami powietrznymi zamiast cewki. Technologia ta pozwala użytkownikom na tworzenie środowiska indywidualną idealną snu, na podstawie liczb snu. Spać zakres liczb od 0 do 100, z każdej liczby odpowiadające różnym poziomie sztywności.

Dla osób fizycznych

Regularne materace mają tylko jedną opcję. Bez względu na wielkość materaca po cewki, twardość materaca nie można zmienić. Ze snu numer łóżko materac można zaprogramować numer snu pod swoim materacem.

Dla par

Większe ilości snu łóżko materace funkcji oddzielne zdalnego sterowania dla każdej strony materaca. Szereg różnych snu może być zaprogramowany do każdej strony, i żadna osoba będzie miała wpływ przez innych.

Nie ma więcej bólu

Ze względu na jego sztywność regularne materace mogą spowodować osoby znosić przewlekłe szyi lub pleców. Numer snu materace są dostosowane do poziomu osobistego komfortu, który pomoże złagodzić ból, który może nabył od spania na regularne materace. Numer materace snu może być korzystne dla kobiet, którzy są w ciąży, jak one można dostosować ustawienia tak, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu dla nich samych i ich rosnący płód.

Powietrza to się

Układ otwarty twarz materac jest kolejną cechą korzystne ilości snu materace. Użytkownik może dosłownie rozpakuj je do powietrza i używa nawet próżni w pomiędzy. To eliminuje gromadzeniu się alergeny, które chcieliby inaczej przedostaje się do materaca. Regularne materace nie mają tej funkcji, więc z długotrwałego użytkowania, materac, sam nieuchronnie staje się pełne aktywnych histaminy, które powodują alergie.