Jak rosną gigant Crinum Lily z żarówki

Jak rosną gigant Crinum Lily z żarówki

Gigantyczne crinum Lilie produkować duże kwiaty, które mają wąskie płatki. Płatki przypominają nogi pająka, zdobywając crinum potoczna nazwa spider lily. Te wieloletnie rośliny tropikalne rosną od żarówki i mogą osiągnąć maksymalnie pięć metrów wysokości. Crinum Lilie nie przetrwać temperatury poniżej 25 stopni Celsjusza, zgodnie z North Carolina State University rozszerzenie, więc żarówki muszą być kopany i przechowywane w okresie zimowym. Czy sadzenia crinum po raz pierwszy lub przesadzania przechowywanych cebul, poczekaj, aż wszystkie mróz niebezpieczeństwo jest przeszłość, na wiosnę, aby zapobiec uszkodzeniu zimno.

Instrukcje

• Przygotowaç odpowiednie łóżko doskonale odprowadzanie do sadzenia. Wybierz łóżko, która odbiera cały dzień słońce lub co najmniej pięć godzin rano sunlight. Rozłożyć dwa cale kompostu na łóżku i jej pracy w top 10 centymetrów gleby do pomocy drenaż.

•Plant żarówka crinum, więc siedzi na szczycie żarówki ośmiu cali pod powierzchnią gleby, wprowadzenie do żarówki w glebie, tak p¯askiej jest skierowana w dół. Miejsce żarówki około 18 centymetrów od siebie we wszystkich kierunkach.

•Napełnianie sadzenia otwór na żarówki z gleby. Firma gleby lekko na miejsce z rąk.

•Wskaźnik natychmiast po sadzenia bulw. Zwilżyć gleby na głębokość 12-calowy, więc woda przenika do strefy korzeniowej crinum żarówek.

•Wskaźnik crinum raz w tygodniu od wiosna sadzenia aż do jesieni gdy jest mniej niż jeden cal opadów w tygodniu. Zwilżyć góry sześciu do dwunastu cali gleby w każdym nawadniania.

•Kawalki crinum do gleby poziom po raz pierwszy lekki mróz powoduje liści żółty i zaczynają zamierają. Wykopać cebule i przechowywać je w suchym mech torfowy, dopóki nie są gotowe do przesadzenia na wiosnę.

Porady & ostrzeżenia

  • Nie trzeba wykopać cebulki crinum w obszarach, które nie przeżyć zamrożenie zima. Zamiast tego obejmuje łóżko z warstwy 4 calowy Chochoł pomogą ocieplić gleby przed zimnem.