Jak do koszenia trawy wysiewanej nowo

Jak do koszenia trawy wysiewanej nowo

To trwa chwilę na nowo obsiane trawa osiągnie wysokość, która wymaga koszenia. Gdy trawa osiągnie dojrzałość, muszą kosić go aby zapobiec stoczni patrząc spod kontroli. Pozwalając trawie rosnąć wyższy niż wysokość gdzie można normalnie wykończenia to obsługuje proces dojrzewania zdrowe, bo wyższa trawa wymaga mniej wody i uniemożliwia chwastów rośnie.

Instrukcje

•Determine rodzaj trawy posadzone przez kontrolę pakowania nasion trawy. Jeśli nie masz opakowanie, poszukaj pokwitowanie sprzedaży. Paragonem sprzedaży może zidentyfikować rodzaj trawy. Jeśli nie masz otrzymanie załadunkową lub sprzedaży, wyciąć kilka źdźbła trawy i zabrać je do dostawcy, z którego został zakupiony materiał siewny do identyfikacji. Różne rodzaje trawy wymagają różnych początkowej wysokości rośnie przed pierwszym koszeniu.

•Grow trawa jedną trzecią wyższe niż normalnie pozwala rosnąć. Na przykład wspólne trawa jest Bermudagrass. Może pozostawić do wzrostu 2 1/2 cali wysoki przed cięciem to po raz pierwszy. Kostrzewa, inny wspólny trawy, wymaga wysokości 4 1/2 cala przed pierwszym koszeniu.

•Kawalki trawy w proste linie, które działają prostopadle długość stoczni z kosiarka mulczująca. Kosiarka mulczująca stawia wycinki z powrotem na ziemi, aby działać jako nawóz.

•SprawdŸ szeroki okazuje. Ostrych zakrętach powoduje koła do zsuwania się na trawie. To może uszkodzić lub zgrać nowych trawy---który ma krótkie korzenie---z ziemi.

Porady & ostrzeżenia

  • Mow w godzinach porannych, po wyschnięciu rosy i przed słońcem w najgorętszym wydaniu. W przeciwnym razie czekać aż późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem.
  • Utrzymania ostry ostrze na ostrze kosiarki. Ostrze tępy bije i łzy, trawa, a nie to cięcie.