Jak zatrzymać silnik domu z szokujące możesz

Jak zatrzymać silnik domu z szokujące możesz

Samochodów kempingowych są duże inwestycje, które pochodzą z oczekiwanie, że mają zamiar Cię chronić, tak to jest normalne, aby być zaskoczony, jeśli jeden wstrząsy można. Które pochodzą z fabryki, okablowanie w domu motor jest generalnie bezpieczne. Problemy zaczynają się, gdy podłączeniu silnika domu do kempingu wylotu lub rozszerzenie przewodu, który jest nieprawidłowo podłączony. Jeśli silnik domu ma szoku w przeszłości, wziąć pod uwagę swoje położenie i stan pojazdu.

Instrukcje

•Maintain i usługi silnikowych domu regularnie. Za wytyczne zawarte w instrukcji obsługi mają mechanik uruchomić testy na układ elektryczny silnika domu regularnie. Mechanik może naprawić złe połączenia w pojeździe, jak również określić, jeśli wtyczki zasilania ma odwrócone polaryzacji.

•Sprawdź działanie campingu brzeg władza wylot z testerem znamionowym 110-v przed podpinania się silnika domu do źródła zasilania. Światła na obwód tester wskaże, czy istnieje problem z mocy urządzenie źródłowe i może pomóc wskazać położenie. Dodatkowo Użyj sprawdzania biegunowości w źródła zasilania aby zobaczyć, jeśli przewody są odwrócone przed podłączenie silnika domu.

•Wy¬åczyæ wyłączników silnikowych domu cokole przed podłączeniem go do źródła zasilania kempingu.

•Użyj przedłużaczy, które są odpowiednie dla domu motor. Jeśli nie jesteś pewien typ prawo do używania, szukać zalecenia od dealera, który sprzedał silnika domu.

•Unikać gwoździ, wkrętów lub zszywanie coś wykonane z metalu do ściany lub sufitu silnikowych domu. To jest łatwe do przypadkowo uderzyć drut, który działa w obrębie murów. Jeśli uda Ci się miss uderzenie drutu, drgania podczas jazdy może powodować drut metalowy z czasem spotkać. Należy rozważyć użycie klejów powiesić obiektów w domu silnikowych lub zobaczyć jeśli dealerskiej, że sprzedawany pojazd może pomóc z modyfikacjami, czego potrzebujesz.

• Należy unikać podejmowania elektrycznym hookups, gdy ziemia jest mokra.