Czy jest coś, co można pomalować na betonie, aby uszczelnienie pęknięcia?

Czy jest coś, co można pomalować na betonie, aby uszczelnienie pęknięcia?

Faktem jest, że betonowe ściany w końcu pokaże jakieś trzaski. W większości przypadków jest wynikiem jakiegoś stresu środowiskowego na powierzchnię betonu--jak intruzów wilgoci--a nie brak jej integralności strukturalnej. Można podjąć kilka prostych środków, aby przywrócić betonu do jego oryginalnej gładką twarz.

Wyeliminowanie Crumblies

Zanim można naprawić powierzchni pękniętych ścian betonowych, musi najpierw zeskrobać żadnych proszków rozdrobnionego pozostałości z pękanie powierzchni. Za pomocą szczotki drucianej sztywny dokładnie szorować się, wszelkie luźne kawałki. Dokładnie oczyścić ściany za pomocą słabych rozcieńczenia kwasu solnego lub octu pełne siły, spłukać wodą i wysuszyć na noc.

Patch ten trzaski

Jeśli pęknięcia są szerokie i głębokie, zastosowanie murarskie łatanie złożonych i wygładzić powierzchnię szpachlą. Jeśli pęknięcia są płytkie i pajęcze, zastosować podkład wypełniający bloku do dotkniętych obszarów. Aby uniemożliwić pojawienie się przyszłości, spray korektor gumą cracka na obszarze połatany.

Zastosowanie akrylowa farba lateksowa do wnętrz ścian betonowych

100 procent akrylowa farba lateksowa będzie przywrócić jej wcześniej gładkie betonowe ściany i również zapobiec czynniki środowiskowe takie jak przenikania wilgoci z przyczyną pęknięcia przyszłości. Jeśli ściana znajduje się w wilgotnych obszaru lub strefy ruchu, murarskie akrylowa na bazie wody farby będzie wypełnić konkretne pory bardziej skutecznie niż Uniwersalne farby, co powinno zmniejszyć częstość występowania drobne pęknięcia.

Zastosowanie elastomerów farba do betonu ściany zewnętrzne

Poza mury muszą zmagać się z większa różnorodność środowiska podkreśla. Elastomerowej powłoki mają gumy cechę, która pozwala go rozciągnąć do 300% oryginalnego rozmiaru stosowanej. Elastomerów farby są również znacznie grubsze, co oznacza, że będzie wypełnić i ukryć nierówności powierzchni małych. Natomiast droższe niż konwencjonalne farby, elastomerowej powłoki będzie utrzymać pęknięć na kilka dodatkowych lat.