Jak do koszenia trawy wyglądać jak Checker pokładzie

Wiele pól baseball mają że szachownica szukać ich trawy. Można się zastanawiać, jak można zrobić to z trawy w swoim własnym podwórku. Jest to możliwe, ale należy uruchomić z trawy, która jest dość grube i zdrowe. Wypryskami trawa nie będzie działać. Zginanie źdźbła trawy, tworzy wygląd szachownicy. Podczas koszenia trawy w różnych kierunkach, trawa automatycznie pochyla się w różnych kierunkach, dzięki czemu światło trafić to inaczej.

Instrukcje

• Ustaw wysokość kosiarki więc to będzie obniżyć trawy na około 4 lub 5 cali wysokie. Nie próbuj cięcia trawy zbyt krótki, bo to nie daje żądany efekt szachownicy.

• Rozpoczęcie przez koszenie wokół zewnętrznej krawędzi trawnika gdzie można włączyć swoje kosiarki rezygnować brudząc się Twoje początkowe paski.

•Pick kierunkowe, takich jak północ i południe lub wschód i zachód do koszenia pasy. Kosić i z powrotem w przeciwnych kierunkach, aż pokryjesz całą stoczni. Kosić swoje linie tak prosto, jak to możliwe, aby uzyskać najlepsze wyniki swojej zakończeniu koszenia.

• Rozpoczęcie w jednym rogu stoczni i mow w przeciwnym kierunku kosić pasy. Na przykład jeśli kroki w kierunku północ/południe musisz teraz mow w kierunku wschód/zachód.

•Mow całą stoczni ponownie zmierza w kierunku nowego stworzyć wzór szachownicy. Przejść na swoje zewnętrzne krawędzie ponownie, aby oczyścić je i ukryć żadnych obrotów, które są widoczne w strukturze trawy.

Porady & ostrzeżenia

  • Kilka rodzajów traw nie zginać równie łatwo jak inne trawy. Jeśli to jest w przypadku stoczni, dołączyć rolki (malowarki) z tyłu kosiarki, by pomóc ich wygląd szachownicy. Wiele stadionów baseball używać rolki dać bardziej określony wygląd. Jeśli nie chcesz wydawać pieniądze na rolki konkretnych trawnik można improwizować dodając wagi do tyłu taśmy kosiarka.
  • Jeśli chcesz stoczni za doskonały szachownicę, znak, trawa po raz pierwszy przy użyciu stawki wokół krawędzi trawnika. Używać stawki jako przewodnik, aby pomóc zachować swoje linie tak prosto jak to tylko możliwe.
  • Można zrobić ukośne szachownica wykonując te same kierunki, ale zamiast w ruchu idealnie proste północ, chodzić w północno-wschodniej wzór.