Jak zainstalować wypełniacz łóżko Tundra

Łóżko Toyota Tundra jest przeznaczone do przechowywania spora ilość ładunku. Ale czasami trzeba umieścić obiekt długie w łóżku i nie może zamknąć tylnej klapy, bo nie masz dość wystarczająco dużo miejsca. Rozwiązaniem tego jest zainstalowanie wypełniacz łóżko. Jest montowany do łóżka i pozwala na dysk z tylnej klapy otwarte, utrzymanie dłużej ładunki, jak drewno, przed wypadnięciem. Jeśli chcesz coś takiego dla samochodów ciężarowych, wypełniacz łóżko w około godzinę można zainstalować w odpowiednie narzędzia.

Instrukcje

• Otworzyć tylnej klapy. Odryglować krawat ładunku pętle od wewnątrz łóżka z grzechotką 3/8-calowe i gniazdo Torx głową w dół. Umieścić wspornik dołączony do zestawu do otworów na śruby w lewo od krawat w pętli, a następnie ponownie zainstalować krawat w pętli, umieszczając wspornik między pętli i ramki.

• Zainstalować centrum rury dostarczane w zestawie przedłużacz luźno na lewej i prawej sekcji Extender łóżko. Naciskać lub ciągnąć po bokach od środka aż łóżko extender jest odpowiedni rozmiar, aby dopasować uchwyty po bokach dodaja.

• Ruch pasażerów po stronie centrum słupek w kierunku sekcji prawo rurki korzystanie młotek gumowy. Zainstalować kliny, dołączony zestaw do kieszeni na kłonice po obu stronach łóżka Extender. Zainstaluj śruby regulacji trzech słupek na środku łóżka Extender i dokręć je w dół z grzechotką 3/8-calowe i gniazdo Torx T-20.

• Zainstalować protektor plastikowy żeton na stronach zamka tylnej klapy ręcznie i ręcznie dostosować Długość taśmy po stronie urządzenia extender.