Jak używać Splicer Film 8Mm

Jedną z zalet filmu film 8mm jest, że mogą być edytowane na proste urządzenie o nazwie film splicer. Ten proces pozwala usunąć klatki filmu lub wziąć jedną sekcję i umieścić ją gdzieś w filmie. To jest film staromodny, przed komputerem, co w jej najbardziej podstawowym poziomie. Oto jak zacząć.

Instrukcje

• Czyścić i smarować całe bębnowa film 8mm przed forniru. To pomoże zapobiec porysowaniu podczas edycji filmu. Załadować film na jednej rolce ręcznie łukowaty filmu i rozpocząć proces czyszczenia na początku filmu lider. Aby to zrobić, użyć niestrzępiącej szmatki lub obiektyw tkanki i rozpuszczalnik płyn na bazie oleju. Powoli i starannie czyścić rolce filmu, co niektórych nie do wiatru to na szpulę naciągowe, aż wyschną. Kiedy skończysz, delikatnie i powoli polski film jak wiatr to powrót do jego oryginalny bęben za pomocą tkaniny silikonowe filmu.

• Znajdź sekcję filmu, który chcesz zaplata. Możesz zrobić to wizualnie z Lupka lub użyć edytora filmów 8mm aby zobaczyć powiększenie ramki. Niektóre edytory film 8mm mają wbudowane łączniki. Można użyć że jeśli twój edytor ma jeden, lub przenieść film do standardowych splicer.

• Miejsce wybranego fragmentu filmu na podstawie splicer. Może być przewodników, aby pokazać, gdzie umieścić film. Jeśli nie, to miejsce to prosto całej splicer, następnie taśma taśmy go w miejscu z 8mm po obu stronach środkowego obszaru do być łączone.

• Pociąć folię. Można to zrobić ręcznie z żyletki. Niektóre łączniki zawierać żyletka dołączone do uchwytu, który wygląda trochę jak zszywacza. Obniżyć ostrze w przepaść między ramkami. Jeśli jesteś biorąc pod uwagę lub ruchomych części filmu, przenieść film do obszaru dla następnego spawy i cięcia, zbyt.

• 8mm forniru prasy taśmowe karty umożliwia ponowne kończy film. Ta taśma jest przejrzysty i ma otwory koła zębatego. Wyrównać je z filmu otwory koła zębatego. W ten sposób transportu filmu gładko przez projektor. Umieścić błyszcząca Strona na kartach taśmy prasy.

• Naciśnij przycisk taśmy na folii i usunąć pierwszy tabulator poza spawy filmu. Wciąż naciskając w dół, zdjąć drugi tab. obrócić film i powtórzyć proces. Usunąć film z splicer i następnie naciśnij mocno na filmie z palcami lub narzędzie Gładzik jak tyłek końcem plastikowe śrubokręta aby upewnić się, że odbędzie się spawy.