Co trzeba zrobić, aby zapobiec wypłukaniu podczas sadzenia na wzgórzu nasion trawy?

Co trzeba zrobić, aby zapobiec wypłukaniu podczas sadzenia na wzgórzu nasion trawy?

Jeden klucz oznaką zdrowego krajobraz jest wygląd, styl i grubość trawy w ogrodzie. Jeśli krajobraz jest niekompletny, rozprzestrzeniania nasion trawy na powierzchni jest pewny sposób, aby zagęścić trawnik lub utworzyć nową. Jednakże jeśli mieszkasz na działce o powierzchni nachylonej lub pagórkowaty, nasion trawy może zmyć z ciągłe podlewanie niezbędne do kiełkowania. Należy podjąć kroki w celu zapewnienia, że materiał siewny nie odpływają.

Słomy

Rozkładanie słomy na nowo nasionami trawy jest jednym ze sposobów zapobiegania erozji gleby, które często zmywa nasion trawy. Słomy pochłania opadów i zraszania wodą, zapobiegając tym samym bezpośrednio uderzające nasiona i spychając je w dół. Jednak ponieważ słomy ma bezpośredni kontakt z glebą, nasion trawy nadal może wchłaniać wilgoć, którą potrzebuje. Słomy pomoże zapobiec jedzenie nasion trawy, zanim będzie miał szansę kiełkują ptaków i innych drapieżników.

Płótnie lub gazę

Płótnie otwartych oczek (worki lub rolki) lub etamina wykona tego podatku jako słoma, ale będzie bardziej skuteczny na większych obszarach ponieważ może rozprzestrzeniać się jeden kawałek dalej i nie trzeba posypać słomy wszędzie. Słoma i płótnie powinny zostać usunięte jak najszybciej ostrza trawy zacząć grzebać z gleby przez ¼ do ½ calowy, wskazując, że one miały korzenia i może pomieścić się w. Pozostawiając słomy lub płótnie na powierzchni można akrobacje wzrostu traw.

Biodegradacji tkaniny

Niektóre szkółki i centrów ogrodniczych nosić specjalne siatki, specjalnie zaprojektowane do celów gospodarstwa nasion trawy w miejscu. Otwartych oczek materiał będzie na bieżąco nasion w miejscu jak inne materiały będą, ale to nie muszą być usuwane, gdy materiał siewny zaczyna się rozwijać. Zamiast tego będzie stopniowo obniżyć i nikną w glebie, dostarczanie substancji odżywczych do trawy.

Porady

Obejmując obszar ze słomy, juta, gazę lub biodegradacji tkaniny, należy upewnić się, że niektóre gleby widać przez przykrycie. Jeśli gleba nie jest widoczna, oznacza to, że nie światło słoneczne lub powietrza obiegu jest uzyskanie przez przykrycie. Mogłoby to doprowadzić do kiełkowania powolny, zahamowania wzrostu lub nawet grzyb budować się pod pokrycie z powodu wysokiej wilgotności i temperatury. Skonsultować się z zawodowych w centrum ogrodu lub przedszkola jeśli masz pytania o których opcja jest Najlepsza dla danej właściwości i typu trawy.