Informacje o zwycięstwo ogrody

II wojny światowej ogród zwycięstwo zachęca samowystarczalności Wspólnoty i duma podczas ery niedobory żywności i racjonowanie. W obliczu niepewności zatrudnienia, wysokie transport i rosnące koszty żywności, wielu Amerykanów są rewidują idei ogrodów zwycięstwo w 2010.

Historia

Europejscy rolnicy byli w stanie produkować i zebranie plonów podczas wojny światowej I. chętny do pomocy sojuszników w Europie, USA rząd pod warunkiem żołnierzy i obywateli z bardzo potrzebne żywności; Jednakże w ten sposób obywateli amerykańskich obliczu niedobory żywności na froncie domowym. Rząd federalny rozpoczął kampanię zachęcanie ludzi do roślin ogrody wolności jako pokaz patriotyzmu. Ogrody Liberty odżyły jako zwycięstwo ogrodów na adres niedobory żywności podczas II wojny światowej.

Korzyści

Zgodnie z University of California rozszerzenie współpracy - Hrabstwo Mendocino, program ogród zwycięstwo odniósł sukces. Około 40 procent wszystkich warzyw, które zostały wyprodukowane w USA były uprawiane w podwórkach, dużo pustych i na dachach. Prezydent Franklin D. Roosevelt i First Lady Eleanor Roosevelt nawet posadzone na trawniku przed białym domem ogród zwycięstwo podczas II wojny światowej.

Znaczenie

W pierwszej dekadzie XXI wieku ruch Narodowy do przywrócenia zwycięstwo ogrody rozpoczął się w Ameryce. Prezydent i First Lady Obama uprawy ogrodu kuchnia na trawniku przed białym domem w 2008 r. zachęcające Amerykanów do rozwoju ich własnej żywności. Zwycięstwo ogrody oferują ochronę przed wahaniami cen żywności; zwalczania otyłości poprzez dostarczanie źródłem wysokiej jakości i zdrowe warzywa i zachęcić regularnych ćwiczeń odkryty. Przydomowych wspierania jedności rodziny, zmniejszyć amerykańskiego uzależnienia od paliw kopalnych i mają pozytywny wpływ na emisję dwutlenku węgla.