Jak rozwiązywać problemy z sieci DISH

Jak rozwiązywać problemy z sieci DISH 500

Anteny satelitarnej DISH Network 500 może dostarczyć programowaniem satelitarny do domu lub w biurze ale prawidłowej instalacji danie i satelitarnego odbiornika jest niezbędne, by osiągnąć i utrzymać sygnału satelitarnego silne i telewizji jasny obraz. Jeśli podejrzewasz, że problemu z instalacją z okablowaniem odbiornika lub jeśli się obawiacie, że danie może zapukał off jego odpowiednie współrzędne, może Rozwiązywanie problemów z konfiguracją i wyjść poza te problemy za pomocą nic więcej niż klucz i kumpel pomoc.

Instrukcje

• Upewnij się, że kabel koncentryczny, który spływa z satelitarnej DISH Network 500 ciasno jest podłączony do portu "ANT IN" z tyłu odbiornika satelitarnego. Nie może być luźna.

• Sprawdzić połączenia kablowe między odbiornik satelitarny i telewizora. Jeśli odbiornik nie jest prawidłowo podłączony do telewizora, nie otrzymasz programowaniem satelitarną bez względu na to, jak dobrze odbiornika satelitarnego DISH Network 500 jest zainstalowany. Odbiornika satelirnego jest podłączony do telewizora za pomocą kabla RCA, który ma dwa zestawy jeden widelec czerwony, żółty i biały. Jeden zestaw jest na obu końcach kabla. Upewnij się, że te zęby są dopasowane w kolor na czerwony, żółty i biały porty RCA z tyłu odbiornika i telewizora.

• Włącz odbiornik i TV i przywołać opcji "Ekranu miernika sygnału" w telewizji, jeśli kabel rozwiązywania problemów ma przyniosły żadnych rezultatów. To pozwoli Ci do dostosowań do naczynia, bo na ekranie Licznik mierzy jak ściśle danie jest wskazał odpowiednie współrzędne w niebo wyżej. Przyjaciel z naczynia i wracają do odbiornika satelitarnego DISH Network 500 poza.

• Użyj klucza, aby poluzować nakrętki bezpośrednio obok elewacji śruby z tyłu anteny maszcie. Skoro są luźne, dokonać niewielkich korekt do naczynia, które będą miały wpływ na jej wysokość w górę/w dół. Po każdej regulacji odczekać kilka chwil czytania od znajomego na ekranie miernika sygnału poniżej. Dokonania dalszej zmiany wysokości ekranu miernika określa.

• Poluzować śruby ramienia LNB danie, które znajdują się obok elewacji śruby za pomocą swojego klucza. Kiedy są luźne, nieznaczne korekty lewo/prawo do naczynia, które będą miały wpływ na jego azymut. Po każdej regulacji odczekać kilka chwil sygnałem ekran odczyty. Nadal, że dokonywanie korekt aż na ekranie miernika informuje, że Twoje danie jest odpowiednio ukierunkowane na współrzędne satelitarne powyżej. To powinno przywrócić jasne satelitarnej programowania do telewizora.