Jak zainstalować granit płytki na podłodze w łazience

Jak zainstalować granit płytki na podłodze w łazience

Jeśli bierzesz pod uwagę, układanie płytek ceramicznych lub porcelany na podłodze w łazience, weź to wycięcie i zainstalować granitu. To jest wielki projekt tak czy inaczej, ale proces instalacji jest prawie taki sam bez względu na to, jakiego rodzaju płytek można użyć. Istnieje kilka powikłań dodane z granitu, głównie, że musisz mokre Piła do cięcia to i będziesz musiał poziom powierzchni jak przejść, ponieważ płytki granitowe są cięte, gładkie i proste. Rozpocząć z wylewki cementowe tektury litej.

Instrukcje

•Wyjąć toalety przez wyłączenie linii wodnej powiązana z tyłu i przy użyciu klucz nastawny odkręcić linii ze zbiornika. Zdjąć śruby dwupiętrowy, prosto podnieś toalety i to wyjść.

•Lay dwóch przecinających się linii na podłodze z kredą przystawki linii, dzieląc na podłodze na cztery równe kwadraty.

•Użyj pacy zębatej do cienkich zestaw zaprawy rozłożone na środku podłogi, powierzchni jak najwięcej jak to możliwe z jednego stanowiska. Będzie można zobaczyć linii za pomocą zaprawy.

•Naciśnij pierwszy granit płytki do zaprawy, gdzie przecina dwie linie, więc graniczy dwie linie na dwóch sąsiadujących stronach płytki. Przekładki obok płytki i umieścić inne płytki obok przekładkami.

•Lay ponad prosty 2-na-4 dwa lub trzy płytki na raz, z wąską krawędzią Zarząd siedzi na płytki. Dotknij deski z młotka aby blaty płytki nawet ze sobą. Przesuń planszę do innego położenia i powtórz.

•Spread bardziej zaprawy i zainstalować więcej płytek, przebiega wzdłuż linii a w kierunku ściany. Zatrzymania po co kilka płytek i poziom je z planszy i młotka. Leżał tak wiele płytek pełny jak zmieści się w pokoju. Użyj mokrej Piła do cięcia wokół drenażu WC.

• Niech płytka ustawiona na jeden dzień. Miara przestrzeni pozostałych wokół krawędzi podłogi, ścian i wokół wanny i cięcia i zaprawy dół płytki do tych pomieszczeń, ustawienie ich nacięcie po stronie twarzą do ściany. Niech je ustawić na inny dzień.

•Spread zaprawa nad granitu w sekcjach kilka metrów kwadratowych, przy użyciu Nasadka do zaczynu do życie Zaprawa do spoin między płytkami. Wytrzeć nadmiar zaprawy z gąbki. Niech go ustawić na 48 godzin przed reinstalacje ubikacja.