Technika malarstwa ściennego, który wygląda jak szkło

Technika malarstwa ściennego, który wygląda jak szkło

Połysk i przezroczystość szkła mają sposób rozjaśniania salę podczas wykonaniem ono wydawać się bardziej przestronne. Jeśli ty byłby podobny efekt tekstury szkła w pokoju, ale nie mają środków, aby umieścić w windows lub szklane drzwi, stworzyć iluzję szkło farbą. Utwórz projekt realistyczny witraże na Twoje ściany przy użyciu tych samych technik artystów używać do malowania obrazów przedmiotów ze szkła.

Warstwa bazowa

Warstwy wykończeniowej farby zamieni twój ściana kanwą dla swojej artysta techniki. Jeśli ściana jest już białe lub białawe, pominąć. Jeśli nie, zastosować podkład złamanej ścienne akrylowe farby wałkiem i pozostawić do wyschnięcia przed rozpoczęciem. Jeśli ściany było ciemne zacząć lub pokrycia farbą nie wydają się stałe lub płaskie dość, nałóż drugą warstwę.

Opracowanie obrazu

Jeśli można narysować obraz witraże chcesz ręcznie ołówkiem, to zrobić. Jeśli nie czują się wystarczająco z swoje artystyczne umiejętności do tego, wyszukiwać wzorniki Malarstwo witrażowe w sklepie rzemiosła. Alternatywnie uzyskać obraz witraże z książki lub stronie drukowane jako przejrzystości w drukarni i projektu obraz na ścianie za pomocą rzutnika. Obrysować obraz ołówek podczas to jest przewidywane. Skoro lubisz rysunek ołówkiem, malować nad nim w czarny akryl artysta farby za pomocą szczotki szczegółów. Opuścić czarnej farby akrylowe nierozcieńczonej; grubsze jest, tym lepiej, ponieważ pozwoli to wymiar produktu gotowego i krycie. Niech czarnej farby suche.

Kolory

Szkło barwione jest quasitransclucent, a jego kolory są dystrybuowane z nierównym, marmuru, jak zmiany w głębi. Aby utworzyć ten efekt, mix każdego z kolorów farby akrylowe, które mają do rozwiązania semitransclucent jedna część farby, dwie części Wyczyść akrylowy medium; można również użyć wody, ale farby jest trudniejsze do pracy z tego sposobu. Stosuje się półprzezroczyste farby w warstwach; niech każdy suche, zanim dodasz następne. Przykryć pozostałe farby i farby na ściany suche.

Tworzenie efektów światła

Aby farba wygląda jak błyszczące szkło, umożliwia utworzenie miejsca refleksji białą farbą. Obserwować, gdzie światła w pokoju naturalnie hit malarstwo; Jeśli pracujesz w pokoju z dużą ilością naturalnego światła, czy to w słoneczny dzień i w czasie, kiedy słońce jest w najjaśniejszych w tym pokoju. Gdy już wiesz, gdzie światło uderza, stosowanie mieszanki rozcieńczona białą farbą do miejsca na obraz, gdzie światło uderza. Farba w kolorze farby i czarną obwódką. Coraz to prawo wymaga praktyki, ale z akrylu można wytrzeć biały lakier kolorowy lakier i spróbuj ponownie.

Glazura

Jeśli chcesz dać swój gotowy, fałszywe witrażu dodatkowych połysk, stosuje się co najmniej dwa płaszcze akrylowej glazury lub lakier błyszczący spray do gotowego projektu "szkło". Jeśli masz pęcherzyki w glazury, choć, Zetrzyj je; ruiny iluzji.