Jak downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu ryb jezioro pstrąg

Jak downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu ryb jezioro pstrąg

Downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu używa szpuli, drut i wadze do kontrolowania głębi przynęty lub przynęty. Technika pozwala wędkarzy do trolli na stałej głębokości gdzie jezioro pstrąg i innych gatunków ryb gra często są obecne. Downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu jest skutecznym narzędziem jezioro pstrąg, bo ryby są zwykle znajduje się w głębokiej części jeziora i zbiorniki wodne. Ryby wejdzie mielizny wiosną na tarło.

Instrukcje

• Umożliwia określenie odległość do dolnej części jeziora wykrywacz ryb. Zlokalizować żadnych wykrywalnych ryb i określić odległość, na którym znajdują się ryby. Załóżmy, że ryby najgłębsze jezioro pstrąg.

• Dołączyć premiery klipu na kablu do linii, z dwóch metrów linii między przewodem a przynęty. Niższa waga na downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu i rozpocząć trollingu w wolnym tempie. Nadal do uwolnienia kabel i niższa waga, dopóki Jesteś w jedną nogą na dole. Za pomocą kliknięcia licznika lub elektroniczny czytnik na downriggerowa o gęstym rozmieszczeniu ustalenie dokładnej głębokości.

• Nadal trollingu w wolnym tempie i w linii prostej, który następuje nawet kontur DNA. Regulacja głębokości do punktu płytsze jak troll i przeczytać ryb w płytsze wody na ekranie wykrywacz ryb. Troll tej samej linii kilka razy, aż doskonałe głębokość jest odkryta.

• Jerk pręta, gdy ryba gryzie aby upewnić się, że linia jest zwolniony od stacji kolejki linowej. Rolka w wadze jak najszybciej aby zapobiec splątania wokół kabla ryby. Rolka w ryby po kabel został całkowicie pobrany.

Porady & ostrzeżenia

  • Zrobić szeroki włącza do uniknięcia konieczności motania wagi w każdej turze. Nadal trolling pętli i Regulacja głębokości znaleźć jezioro pstrąg. Poszukaj na skraju głębokości zmiany obszarów i umożliwia naturalne duże przynęty przypominają pstrąga i inne ryby przynęta.
  • Jezioro pstrąg zazwyczaj posiadają w głębokiej wodzie ale sprawdź mielizny wiosną przez odlewanie przynęty do linii brzegowej.