Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton cewki

Silniki Briggs i Stratton, podobnie jak wszystkie małe silniki wymagają paliwa, powietrza i ognia do prawidłowego działania. Świeży benzyny muszą być karmione prawidłowo do komory spalania. Powietrze potrzebne do spalania, jest oczyszczana przez filtr powietrza, który siedzi na szczycie gaźnika. Ogień jest iskra, która zapala się mieszanki paliwa i powietrza. Układ zapłonowy składa się zazwyczaj z świecy zapłonowej, drut iskra i magneto lub cewki. Świecy zapłonowej siedzi bezpośrednio powyżej i wewnątrz komory spalania, a przewód iskra prowadzi wysokiego napięcia energii elektrycznej generowane przez magneto lub cewki. Cewki, umieszczony obok koła zamachowego, wytwarza energię elektryczną przez magnes stały na obracanie koła zamachowego. Z każdego przebiegu magnes--jeden obrót koła zamachowego--sygnał elektryczny wysokiego napięcia jest wykonane przez cewkę.

Instrukcje

•Wyjąć koła zamachowego metalowe pokrycia, o nazwie cowling, przy użyciu klucz płaski. W zależności od modelu aparatu, istnieją trzy śruby, które są albo 7/16- lub 1/2-calowy śruby do głowy. Położyć cowling i śrub z jednej strony.

•Identify tylko dwa połączenia elektryczne cewki. Jeden koniec jest iskra drutu, który jest dołączony do końca świecy zapłonowej. Usuń przewód gumowy z kapturem z góry świecy zapłonowej.

•Wyjąć małe śruby, która posiada pierścień złącza do metalowej ramie z silnika, za pomocą sterownika orzech 1/4-calowy. Pierścień złącza jest dołączony do drugiego końca cewki. Należy zauważyć, że drut jest goły drut miedziany z powłoką lakieru jak.

•Umieścić prowadzi w v omomierz. Weź czerwony przewód i podłączyć go do złącza oznaczone "omów." Wtyczka czarny przewód do złącza oznaczone "wspólne". Przełącznika metr do położenia omów na tarczy mocy. Dotknąć prowadzi razem. Miernik powinien przeczytać "zero" omów, czyli bezpośredniego zwarcia.

•Sterowanie dotykowe czerwony przewód do gniazda pod maską gumowy przewód iskra. Podłącz przewód czarny do złącza pierścienia na drugi koniec cewki. Miernik powinien przeczytać dwa do pięciu omów. Jeśli licznik czyta "zero" dla bezpośredniego zwarcia, cewki może być złe. Cewka będzie też trzeba wymienić, jeśli licznik wskazuje "nieskończonej" Om czytanie lub opór większy niż 1000 omów.

•Reattach łącznik mały pierścień do ramy silnika. Dotykać czarnego ołowiu do ramy i czerwony przewód powinien nadal być w kontakcie z łącznika w świece kabelek. Włączyć licznik do v. Czerwony przewód powinien być umieszczony również do gniazda "v" na liczniku.

• Przenieœ koła zamachowego do pozycji, gdzie stały magnes na kole zamachowym siedzi z boku cewki. Ustaw wskaźnik w pozycji, gdzie można przeczytać bez trzymając go. Kolei koła zamachowego i z powrotem, gdy magnes przejdzie przed cewki. Może minąć dwie ręce, aby wykonać to zadanie. Jak magnes szybko przechodzi przed twarz, cewki, będzie ona wytwarzać małe napięcie przez cewki. Miernik powinien przeczytać jakiś rodzaj napięcia.

Porady & ostrzeżenia

  • Sprawdzić stan świecy zapłonowej, jeśli cewki przechodzi wszystkie testy powyżej. Może być pęknięty izolacyjne porcelany na wtyczkę. To będzie krótki, wysokiego napięcia z cewki.
  • Sprawdź, czy różnica między twarz cewki i magnes. Używać silnika specyfikacji dla tej szczeliny. Różne wielkości silniki mają różne zwijanych. Za pomocą szczelinomierza do tego krytycznego pomiaru.