Jak naprawić zardzewiałe podwozia samochodu

Jak naprawić zardzewiałe podwozia samochodu

Gdy samochód na podwoziu rdze, trzeba go natychmiast naprawić. Rdza prowadzi do osłabienia konstrukcji samochodu i ostatecznie dziury w podłodze samochodu. To jest niebezpieczeństwo dla pasażerów i kierowców podobne. Naprawa zardzewiałych podwoziami zajmuje czasu; zazwyczaj po południu lub więcej jest wymagane. Jeśli ci nie próbowali tej naprawy przed lub podobne naprawy ciała, pozwolić sobie dodatkowe czas, aby zakończyć pracę.

Instrukcje

• Usunąć dywany przez wyciągając ją z podłogi samochodu. Użyj nożyczek lub nożem odciąć dywan, jeśli to konieczne. Lub podnieść samochód na hydrauliczny podnośnik do uzyskania dostępu do obszaru podwozia, który wymaga naprawy.

• Piasek od rdzawe plamy ze ścierniwem papierem ściernym na bloku, lub użyć Wiertarka i tarczy szlifierskiej na dużych obszarach rdzy. Przetrzeć podwozia, po szlifowaniu, aby usunąć cały kurz i piaskowanie osadów.

• Oczyścić obszar z rozpuszczalnika lub samochodowych zmywaczy do usunąć brud, smar i olej. Suchy obszar szmatą sklep aż do środka odtłuszczającego jest usunięta.

• Wyciąć paski z włókna szklanego do odpowiedniej długości, aby pokrywało obszar, naprawy. Aby uzyskać najlepsze wyniki użyj kilku nakładających się paski na pokrycie powierzchni do poprawy wytrzymałości naprawy.

• Wymieszać z włókna szklanego żywicy i utwardzacza złożonych w pojemniku przy użyciu określonej proporcji mieszania w instrukcji utwardzacza. Rozprzestrzeniania się żywicy z włókna szklanego na paski, z tworzyw sztucznych aplikator, a następnie zastosować je do podwozia, obejmującą cały obszar z nowego włókna szklanego.

• Pozwalają z włókna szklanego do suszenia i utwardzania na noc. Trwa to zwykle 12 do 24 godzin. Piasek naprawy papierem ściernym gradacji 200 do sprawnego. Malowanie Naprawa samochodowych podkład i końcowy herb najlepszych farb samochodowych do uszczelniania powierzchni.