Susze tolerancyjny Cebule narcyza

Begonia dodać kolor i świeży projekt ogrodu. Roczne mieszka przez jeden sezon, jazda na rowerze od kiełkowania do kwiatów do produkcji materiału siewnego w tym czasie. Wybór najlepszych jednoroczne suszy tolerancyjny dla określonej witryny sadzenia zależy ogród ekspozycji na słońce, temperatura, drenaż gleby i wody. Wysokie suszy tolerancyjny jednoroczne wymagają mniej wody, raz założona, niż umiarkowane susze tolerancyjny roślin. Podczas gorących letnich miesięcy woda wysoki susze tolerancyjny jednoroczne głęboko co 10 dni. Woda umiarkowany susze tolerancyjny kwiatów głęboko raz w tygodniu.

Koc kwiat

Kwiat koc wyskakuje z centrum głęboko pomarańczowo róża przez żółty porady. Kwitnie od lata do wczesnej jesieni i wymaga pełnego słońca. 18 do 24 cali wysoki rośnie i jest wysoce suszy tolerancyjny.

Pozłotka kalifornijska

Pozłotka kalifornijska jest kwiat stanu Kalifornia. Okazuje się, rośnie dziko w wielu miejscach na wybrzeżu zachodnim. Kwiaty na wiosnę i będzie się rozwijać w pełnym słońcu lub półcieniu. Kolory kwiat może być pomarańczowy, czerwony, róża, łosoś, biały lub żółty. Jest to wysoce suszy tolerancyjny. Rośliny rosną 12 do 24 cale.

Glob Szarłat

Ten wysokiej susze tolerancyjny roślina kwitnie od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Amaranthus świecie wzrośnie do 12 do 24 cali w pełnym słońcu lub półcieniu. Kolory kwiatów to lawenda, pomarańczowy, różowy, fioletowy, czerwony i biały.

Madagaskar barwinek

To roczne kwitnie od wiosny do jesieni i dobrze rośnie w półcieniu lub słońca. Madagaskar barwinek kwiat kolorów obejmują różowy, fioletowy, czerwony, łososia i biały. To rośnie 6 do 18 cali wysokości i umiarkowanej do wysokiej suszy tolerancyjny.

Melampodium

Roślina ta kwitnie od późnej wiosny do początku zakochać się w pełnym słońcu. Melampodium kwiat kolor jest żółty, poczet jasne zielone liście. Rośliny rosną między 18 a 24 cali i są umiarkowane i wysokiej suszy tolerancyjny.

Statice

Pora kwitnienia na to roczne jest lato do upadku. Statice wymaga pełnego słońca. Kwiat kolory to niebieski, róża, fiołek, biały i żółty. Osiąga wysokość 36 cali. To jest umiarkowanym i wysokim suszy tolerancyjny.

Cynia

Ten kwiat wytwarza wibrujący kwitnie w pomarańczowy, różowy, czerwony, biały i żółty. Zinnias rosną w pełnym słońcu i są umiarkowane susze tolerancyjny. W zależności od odmiany Cynia może wynosić od 6 do 36 cali.