Ogrodnictwo dotacje dla osób niepełnosprawnych

Ogrodnictwo może być terapeutycznych dla osób niepełnosprawnych, ale także trudne do podjęcia: fizyczne manewry mogą stwarzać problemy, i różne narzędzia mogą być wymagane. Ale jest wyłączone, nie oznacza kres do ogrodnictwa. Elastyczne narzędzia istnieje, i ogrodnictwo dotacje dla osób niepełnosprawnych są dostępne dla osób w Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych może mieć bardziej trudny czas znalezienia środków w celu poprawy dostępności w prywatnych ogrodach.

Wielka Brytania dotacje

W Anglii, Walii i Irlandii Północnej dostępne są obowiązkowe wyłączone finansowanie dotacji, tak, że osoby niepełnosprawne może dokonać niezbędnych dostosowań do swoich domów. W maju 2008 roku to zostało rozszerzone na dostęp do i z ogrodów. Ponadto ogrodnictwo dla niepełnosprawnych zaufania oferuje program dotacji dostępne do zaufania członków, (którzy płacą 5 zł za roczne członkostwo lub 30 zł za 10-rok członkostwa). Trust przyznania pieniędzy są przeznaczone do adaptacji prywatne ogrody, w tym zakup specjalistycznych narzędzi; Konstruowanie podniesiony, łatwo dostępne łóżka ogrodnictwo i kwiat; nawierzchni (do ułatwienia dostępu dla osób z wózki inwalidzkie, Chodziki, itp.) oraz budowy szklarni.

Stany Zjednoczone dotacje

Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych ma nie podobny program dotacji publicznych pomagających niepełnosprawnym ogrodników, finansowanie może być dostępne za pośrednictwem Fundacji prywatnych. Na przykład rozdział 4-H w Ames, Iowa, skoordynowane, finansowanie świadczenia dostępne podniesiony łóżko ogród dla mieszkańców domu grupy lokalnej. Internet zrewidować powinien przynieść możliwe środki, które mogą być dostępne dla ogrodnictwa lub ADA dostępności projektów. Może masz więcej sukcesów z propozycją do prywatnych agencji.

Stosowania materiałów

Ogrodnictwo dotacji lub wniosku zazwyczaj wymaga dokumentacji niepełnosprawności wnioskodawcy (od pracownika socjalnego, lekarza lub terapeuty), list lub arkusza kalkulacyjnego szczegółowo wyszczególnione szacowanych kosztów materiałów oraz, w stosownych przypadkach, co najmniej dwóch konkurencyjnych szacunki dla pracy. Kredytodawca może również wymagać wypełnionego wniosku, jeśli ma to zastosowanie; wytycznych należy sprawdzić.

Za pomocą środków dotacji

Podział środków finansowych zależy od udzielającego koncesji. Ogrodnictwo dla niepełnosprawnych zaufania wystawia sprawdza jego dotacje, zwykle dostawcy(-ów) materiału lub pracy. W zależności od wymagań kredytodawca może wymagany plik sprawozdania z postępu prac lub inaczej pokazać, jak zostały wykorzystane kwoty dotacji. Skontaktuj się z poszczególnych kredytodawca aby potwierdzić wszystkie wymagania.