Plusy idealna przeciw ciemności vs światła kuchnia podłogi

Plusy idealna przeciw ciemności vs światła kuchnia podłogi

Zarówno jasne i ciemne podłogi do kuchnie mają własne plusy i minusy. Nie tylko powinien projekt sali brane pod uwagę, tego rodzaju nadużycia i ruchu, podłogi kuchnia będzie narażone na powinny być również.

Projektowanie

Niektórzy projektanci wnętrz i budowniczych powiedzieć, że światło podłogi "otworzyć" pokój i może rozjaśnić obszar, który nie ma wiele windows lub naturalnego światła. Alternatywnie niektórzy projektanci powiedzieć, że ciemne podłogi można utworzyć "ciepłe" pokój, który czuje się bardziej intymne i cięcia w dół na nadmierną jasność.

Czyszczenie

Kurz, sierść i brud będzie natomiast większa na ciemne podłogi podłogi światło, więc ciemne podłogi zazwyczaj muszą być czyszczone częściej niż światło podłogi. Rysy są również bardziej oczywiste na ciemniejszy. Białej podłogi mają tendencję do maskowania kurz i inne zanieczyszczenia, lepiej, ale ślady pojawi się dużo jaśniejsze. Również jeśli światło podłogi dostaje utrudniona, brud budować w wgniecenia i sprawiają, że trudniejsze do czyszczenia.

Względy

Jeśli twój kuchnia będzie miał dużo ruchu, może warto rozważyć ciemniejsza podłoga, że maska będzie wgniecenia i zarysowania. Jeśli nie będzie dużo ruchu w kuchni, ale będzie nadal używany, może chcesz użyć lżejsze podłogi nie trzeba czyścić go tak często.