Usunięcie tapety na granicy

Usunięcie tapety na granicy

Tapeta granice są szybkie i łatwe do wystawionych, ale sporo czasu i wysiłku, aby usunąć. Usunięcie obramowania tapeta może być trudne zadanie w zależności od tego, jak zastosowano obramowania i jak długo on został w miejscu. Odpowiednie narzędzia są potrzebne aby usunąć obramowanie bez uszkodzenia powierzchni ściany poniżej. Usunięcie tapety jest niezwykle żmudne, ale wykonując kilka prostych kroków, ściany może być przywrócony do pierwotnego stanu w ciągu kilku godzin.

Instrukcje

• Wyciągnąć się krawędzi obramowania do ustalenia granicy jest fabrycznie wklejone lub kleju użyto do umieścić go na ścianie. Jeśli granica była posmarowaną, krawędź będzie łatwo wymyślić i wszystko, co musisz zrobić jest wciągana granicy off. Jeśli użyto kleju, zadanie będzie znacznie trudniejsze i wymaga skrobania.

•Determine jeśli granicy jest wykonane z papieru lub winylu. Jeśli obramowanie jest winylu, trzeba będzie zdobywać ją z punktacji narzędzia ufundować w domu poprawy i sklepy metalowe. Punktacji umożliwia rozwiązanie, którego używasz, aby przeniknąć granicy i rozluźnić klej.

• Przygotowaç odpowiednie granicy do zgarniania przez moczenie go. Można użyć domowych rozwiązanie: dodać szklankę lub cydr octu jeden galon wody ciepłej lub wymieszać roztwór 1/4 szklanki tkaniny zmiękczania i 1 szklanka ciepłej wody. Wlać roztwór w butelce ze sprayem i spray granicy, upewniając się, nasycić się więc, że roztwór osiągnie warstwy kleju. Pozostawić roztwór pozostaw na dziesięć minut. Można również kupić komercyjnie wykonane rozwiązanie, jeśli wolisz.

•Scrape granicy tapety z skrobak. Prawdopodobnie tylko być w stanie złom małe odcinki naraz. Pamiętaj nie naciskaj zbyt mocno skrobak lub uszkodzenia ściany. Jeśli granica zaczyna się suche, spray go ponownie i zaczekaj kilka minut przed wznowieniem skrobanie.

•Bring się narzędzia ciężki obowiązek, jeśli nie masz powodzenia spray. Suszarka do włosów mogą być pomocne w rozluźnienia uparty kleju. Jeśli to nie zadziała, może chcesz wynająć parowiec. Szczególnie trudne miejsca może wymagać więcej niż jeden przebieg parowca.

•Sterowanie ściany wszelkich pozostałych obszarów kleju z ciepłą wodą i gąbki. Może trzeba szorować trudno usunąć niektóre z miejsc. Jeśli nie można usunąć wszystkie miejsca w kleju, spróbuj szlifowanie ich, gdy są suche.

Porady & ostrzeżenia

  • Parowiec odzież może być zastąpiony przez komercyjne parowiec rozluźnić kleju na tapetę.
  • Nie używaj metalowe skrobaczki usunąć obramowanie. Jeśli skrobak zrazy, podczas gdy używasz, może oderwać ściany.