Materiały budowlane alternatywa dla budownictwa Strona główna

Materiały budowlane alternatywa dla budownictwa Strona główna

Alternatywne materiały zyskał na popularności dzięki ich efektywności pod względem kosztów i pozytywny wpływ na środowisko. Budynków i domów można teraz wskrzeszony z materiałów pochodzących z recyklingu i rośliny zamiast drewna i stali. W procesie one biodegradacji szybciej gdy zburzone i również może pomóc pusty składowiska, jak materiały są ściągane zbudować z. Natomiast technologia wciąż się rozwija, więcej projektów budowlanych alternatywne są zaczęto co tydzień.

Strawbale

Strawbale budynku stała się szczególnie popularna w południowo-zachodniej części kraju - tak bardzo, że budynek kody zostały zaprojektowane, aby umożliwić budowniczych do uzyskania właściwego pozwolenia wobec używać ono, i niektóre banki oferują pożyczki pomóc wykonawców z budowy. Większość kodów budynku wymagać podstawowe ramy belki i post być w miejscu z tradycyjnych materiałów (stal, drewno), ale bele słomy może być używany jako wypełnienie. Koszty wykończenia na strukturze strawbale można nadal przekracza z tradycyjnych metod bo obu stronach beli trzeba być tynkowane i wiele specjalistycznych prac jest wymagane. Po zakończeniu strawbale domy zazwyczaj użyć drewna 15 procent mniej niż tradycyjne domy i są bardzo dobrze izolowane ze względu na grubsze ściany.

Surowców wtórnych

Surowców wtórnych takich jak karton, aluminium, szkła i samochodu opony można używane do budowy domu. Tektura nie jest praktyczne w większości miejsc masowych zewnętrzne budynku, ale może być używany jako materiał uzupełniający w izolacji. Puszki aluminiowe wypełnione wodą są używane w niektórych miejscach jako głównej ściany w alternatywnych domów. Ogrzewanie jest dostarczone do tych typów domów przez kominek lub grzejniki, które zasilane są bateriami słonecznymi. Błoto i chwasty są używane a także izolacji w domach zamiast tradycyjnych włókno lub włókna celulozowe. Zamienne opony i błoto zostały wykorzystane do budowy domów doświadczalnych jako test ich długoterminową wartość i atrakcyjność.

Aplikacja

Zawsze zrobić swoje badania przed inwestowania w alternatywne materiały dla Twojego domu. Niektóre materiały są tak nowe budownictwo, to nie są żadne kody wykonane dla nich jeszcze i dlatego nie mogą być legalne zbudować z w Twojej okolicy. Upewnij się, że używasz wykonawcy, który dokładnie zna zarówno materiały używane i technik budowlanych wymagane aby zmaksymalizować ich skuteczności i bezpieczeństwa. Koszty można zmieniać, z niektórych kosztującej więcej z góry (jak strawbale) ale w końcu oszczędzania pieniędzy w czasie rachunki za ogrzewanie i elektryczne. Przyjrzeć się jak panele słoneczne mogą zmniejszyć swoje miesięczne rachunki za energię elektryczną i jak alternatywne izolacji może zaoszczędzić pieniądze na ciepło i klimatyzację, jak to różni się od Państwa, w zależności od pogody i warunków sezonowych.