Jak pozbyć się z porzuconych sufity

Sufit spadł oferuje niedrogie, praktycznych opcji w takich dziedzinach jak piwnicy, ale one nie zawsze są pożądane ze względu na wygląd i wysokość obniżony sufit. Czy zainstalować go samodzielnie lub przeniósł się do domu z porzuconych sufity, w pewnym momencie może chcesz usunąć to za płyty gipsowo-kartonowe sufitowe. Porzucone sufitu obejmuje kilka szelki z ramką wokół krawędzi, które należy usunąć, aby pozbyć się z sufitu.

Instrukcje

•VLounge pozwala wykonywać dół panele z sufitu. Popychać w górze jeden z narożników do zniesienia każdego panelu z siatki. Włączam panel, więc zmieści się w dół przez otwór.

Shut zasilanie do pokoju czy oświetlenie jest zainstalowane na suficie spadła. Odłączyć lampy do ich usunięcia. Pokrycie na końcach lewym przewody na suficie z nakrętki twist na drut.

•Kawalki przez przewody, które posiadają ramy dla porzuconych sufitu. Usuń drutów z belek.

•Wyjąć biegacze, zdjąć siatki. Odłączenie bary, które odbywają się zazwyczaj wraz z gniazda i kart na końcach każdego kawałka.

•VLounge pozwala wykonywać dół obwód, który jest dołączony do ściany. Usunąć śruby, które trzymać go w miejscu, lub wyciągnąć gwoździe młotkiem, jeśli utwór jest przybity do ściany.

•Patch otworów pozostawionych przy użyciu spackle i szpachlą. Niech suchego materiału przed szlifowanie aby to gładkie.