Moja zmywarka nie rozpylać wody

Moja zmywarka nie rozpylać wody

Zazwyczaj mówiąc, zmywarki czyste przez rozpylanie zmywarka detergentu i wody do naczynia i sztućce za pomocą systemu dysze ramion natryskowych, które podnieść, niższe i spin w zmywarce. Jednak jeśli zmywarki nie rozpylać wody, istnieje kilka potencjalnych powodów dlaczego. Jeśli powód jest prosty, takich jak zatkane dysze, można łatwo rozwiązać. Jeśli problem jest poważniejszy, jak złamane pompy, profesjonalne usługi może być potrzebne.

Zaopatrzenie w wodę

Jeśli zmywarka nie jest rozpylanie wody, to jest ważne, aby sprawdzić, czy zmywarki jest prawidłowo podłączona do źródła zaopatrzenia w wodę. Upewnij się, że zawór wody jest całkowicie włączony i węża jest prostowane pozwala swobodnie wodę do zmywarki. Zawór wody można znaleźć na dole po lewej stronie zmywarka za niższy przedni panel dostępu.

Ciśnienie wody

Jeśli zmywarka nie wydają się być rozpylanie wody, może być ponieważ ciśnienie wody pitnej jest zbyt niska. Prawidłowe ciśnienie jest między 20 a 120 psi. Może być ustalona przez bieżącą wodą w bateria blisko zmywarki i napełniania pojemnika 1-kwarta. Określić ilość czasu potrzebnego do pojemnika, aby wypełnić. Jeśli to trwa dłużej niż 9 sekund, wykwalifikowanego instalatora do pompy wspomagającej zainstalowany.

Przeładowanie

Jeśli zmywarki jest zbyt mocno spakowana z przedmiotów, strumień wody może nie móc dotrzeć do naczynia poprawnie, prowadzi cię błędnie założyć, że woda nie jest rozpylanie. Zachować odstęp między każde danie i pochylenia pozycji w dół ku dołu zmywarka. Upewnij się, że przedmioty nie zwisają z regałów, jak ten blokuje spray ramię z toczenia i zrobić pewny wysokie pozycje na dnie szafy nie kolidują z górnej spray rotacji ramienia.

Dysza rozpylająca do ramienia

Nasadka na każdym ramieniu spray może zapychać z resztek jedzenia, pozostałości, małych obiektów lub nawet etykiety z butelek lub innych pojemników. Dysze ramion można czyścić wykałaczką usunąć jakiekolwiek przedmioty lub szczątków, które mogą uniemożliwić oprysków prawidłowo wody.

Inne problemy

Sprawdzić filtr pompy na dnie zmywarki i usunąć wszystkie elementy, etykiety lub resztek jedzenia, które mogą być zatkania pompy. Jeżeli pompa jest uszkodzony lub wadliwy, będzie to wymagało profesjonalne naprawy. Inne potencjalne problemy obejmują wyłącznik pływakowy zatrzymany. Pływak ochrona przepełnienia jest to małe urządzenie z tworzyw sztucznych na dnie zmywarki. To powinien być w stanie swobodnie poruszać i może uniemożliwić wprowadzanie urządzenia jeśli ono dostaje przebijał wody. Wciśnij aby ją zwolnić.