Jak określić swoje wymagania przewodu powietrza ogrzewanie

Jak określić swoje wymagania przewodu powietrza ogrzewanie

System ogrzewania i klimatyzacji jest ważnym czynnikiem o których warto pamiętać podczas budowy nowego domu. Instalacja przewodów ogrzewania i powietrze jest bardziej trudne i kosztowne, jeśli zrobić po zakończeniu budowy. To sprawia, że Instalacja przewodów w nowym domu nieco łatwiej niż za taką samą pracę w istniejącej konstrukcji. Proces instalacji ciepła i wentylacyjnych jest prosty proces, który wymaga tylko Instalator kilka standardowych instrukcji.

Instrukcje

•Wszystkie ciepła domu zdobyć w umyśle. Patrzeć na planie budynku i wziąć pod uwagę ilość sypialni i całkowitej wielkości domu. Może odnosić się do domu całkowitego ciepła zysk obliczeń, która jest zależna od materiału, który jest zbudowany z, czy to ma izolacji i całkowitej wielkości domu. Jako zasadę ogólną, większy dom, tym większy ciepła uzyskać, większa pojemność systemu wymagana klimatyzacji.

•Consider rozmieszczenie klimatyzacji i ogrzewania, szczególnie jeśli będzie dzielenie pracy przewodu. Swoimi grzałka i wentylator najprawdopodobniej będzie w piwnicy, a twój skraplacz klimatyzacji będzie zazwyczaj poza.

•Consider rozmiar przewodów powietrza, które mają zostać zainstalowane. Wentylator klimatyzacji wymaga utrzymania stałego ciśnienia we wszystkich dziedzinach pracy przewodu, dlatego należy rozważyć odpowiedniej wielkości i proporcji przewodów powietrza. Jak przejść wyżej przez dom, a jak powietrze przewodów faktycznie dysk powietrza do pomieszczenia, wielkości przewodów musi być zmniejszenie, tak że powietrze jest pompowany jest w stałym ciśnieniem.

Porady & ostrzeżenia

  • Aby uzyskać najlepsze wyniki konsultuje się z wykonawcą instalacji grzewczo-Wentylacyjnej na odpowiedniej konstrukcji i materiałów, co będzie potrzebne do systemu ogrzewania i klimatyzacji.
  • Musisz zaplanować i budowy przewodów powietrza. Są to przewody powietrza, które mają powietrze przepływające w odwrotnej kolejności przewodów powietrza pierwotnego. Są niezbędne do utrzymania prawidłowego przepływu powietrza w każdym pokoju, i podobnie zewnątrz z każdego pokoju i z powrotem do systemu klimatyzacji. Odwrotnej wentylacyjnych są zwykle położony naprzeciwko przewodów w płynie.