Jak dużo nawozu na mały ogród kwiatowy?

Jak dużo nawozu na mały ogród kwiatowy?

Nawóz jest przede wszystkim ważnym elementem każdej udanej ogród bo uzupełnia składniki odżywcze uprawy roślin, które gleby może inaczej brak. Za mało nawozu mogą zostawić swoje rośliny pozbawione składników odżywczych, a zbyt wiele można utworzyć wylęgarnia grzybów i bakterii. Zrozumienia odpowiednią ilość nawozu do korzystania jest niezbędna do czerpania korzyści z nawozów.

Zalecane ilości

Nawóz kwoty obliczane są często na opakowaniu nawozu lub gdzie indziej--ha, funtów lub tysięcy metrów kwadratowych. Pomiary te są nie dużo używać, jednak komuś projektowanie ogródek. W przypadku gdy mniejsze kwoty nie są drukowane na worek nawozu, musisz proste matematyczne konwersji do określenia kwoty idealny nawóz.

Ogród wielkości i ilości nawozów

Ilość nawozu na mały ogród zależy od kluczowych czynników, takich jak rośliny, które rosną, składniki użyte w nawozie, wielkość ogrodu i potrzeb żywieniowych gleby. Nawóz gips, na przykład, może zalecić 500 kg. nawozu na akr. Na 100-metrowy ogród można użyć 1.2 lbs. nawozu i do 1000 metrowy ogród, można użyć 11,5 lbs. odwiedzenia witryny wymienionych w polu odniesienia 2 pełną wykres konwersji dla najbardziej powszechnych rodzajów nawozów.

Zastrzeżenie

Jak już wspomniano, przy użyciu zbyt dużo nawóz w ogrodzie można zostawić ogród rośliny podatne na choroby bakteryjne i grzybicze, które mogą poważnie zagrozić życia i zdrowia roślin. Przy użyciu zbyt dużo nawozu może mieć szkodliwe konsekwencje poza swój ogród. Jeśli fosforu z nawozu jest możliwość uruchomienia do źródła wody, może spowodować skażenie wody. Podobnie przy użyciu zbyt dużo nawozu azotowego w zakładach spożywczych może powodować reakcje toksyczne u dzieci i małe zwierzęta, które jeść rośliny.

Inne zagadnienia

Stosowanie nawozu w ilościach oparte przede wszystkim na potrzeby żywieniowe gleby. Mam testowany przez Samorząd Wydziału rolnictwa lub Uniwersytet rozszerzenie usługi, które formułować zalecenia na zmiany korzystne gleby gleby.