Jak często należy wody Bermudy trawy?

Tych, którzy żyją w klimacie, które są suche i narażonych na susze często trudno rosną rośliny, kwiaty i inne rodzaje liści. Dla ludzi, którzy żyją w tych klimatach rośnie trawa jest prawie całkowicie wykluczone ze względu na bardzo mały deszcz i suchych warunkach. Bermudy trawy, jednak, jest to dobry wybór dla takich klimatach.

Identyfikacja

Bermudy trawy potrzebuje trochę wody i może przetrwać na ostre słońce. Jest odporny na suszę i kocha słońce, jak to jest odporne na ciepło, jak również. Ważne jest, aby pamiętać, że ta trawa nie potrzebują dużo wody. W rzeczywistości, nadmierne podlewanie może spowodować, że żółkną. Wiry i nisko położonych, Bermudy trawy mogą podjąć bijącym od chodził na i mogą wytrzymać leczenia od pieszczochy. Ponadto zapewnia dobre okrywowe i rozprzestrzenia się naturalnie. Jest jedną z wad do Bermudy trawy, że kwietniki i ogród łóżka może być przeniknęły przez kłącza podziemne Bermudy trawy.

Gdy do wody

Ponieważ Bermudy trawy jest tak odporna, nie trzeba podlewać wszelki więcej niż raz w tygodniu. Podlewanie Bermuda, po tygodniu pomoże również korzenie rosną głębiej w glebę, jak zaopatrzenie w wodę maleje pomiędzy podlewaniem. To działanie jest korzystne w przypadku suszy, jak trawnik będzie zdrowsze i bardziej przyjaznego dla środowiska ze względu na głębokie korzenie.

Ile do wody

Jeśli zdecydujesz się na wody raz w tygodniu, upewnij się, że dają trawnik tyle wody. W przeciwnym razie trawnik będzie musiał być pojone częściej, jeśli nie otrzyma odpowiednią ilość wody. Robiąc tygodniowy podlewania, najlepiej jest trawnik na głębokość co najmniej 6 cali nasycić. Można powiedzieć, jeśli już podlewać tyle kij lub śrubokręta i prowadzenia go w ziemię. Jeśli trzymać albo śrubokręt łatwo umywalki do 6 cali, trawnik ma otrzymał wystarczającą ilość wody na tydzień.