Czerwone jagody krajobrazu roślin

Czerwone jagody krajobrazu roślin

Czerwone jagody krajobrazu roślin są przydatne jako żywopłoty lub nawet wzdłuż ściany w stoczni, tworzenia ozdobny wygląd. Jagody doliczać kolor naturalny krajobraz zapewniając pokarm dla ptaków i innych stworzeń, jak również. Rośliny, które produkują czerwone jagody przetrwać w słoneczny lub zacienionych obszarach stoczni i są wieloletnie, więc wracają kiedykolwiek roku.

Czerwony aronii

Czerwony aronii jest to krzew, który ma małe, w kształcie kuli owoce, które są jasne czerwona barwa. Owoce aronii czerwony rosnąć późnym latem i jesienią. Liści roślin zamienia czerwony lub czerwono purpurowy jesienią także. Ponadto czerwony aronii ma białe kwiaty, że formę klastrów w połowie wiosny. Roślina kwitnie w wilgotne, kwaśne gleby i w pełnym słońcu lub półcieniu i rośnie do 12 metrów wysokości.

Głogownik orientalne

Orientalne photinia jest to krzew, który rozwija się w zacienionych obszarów krajobraz. Roślina ta produkuje czerwone owoce, które są okrągły kształt i posiadać jeden do czterech nasion. Jagody, które są aout 1/2 cala w rozmiar, pojawiają się w klastry. Orientalne photinia również ponosi klastrów białe kwiaty, które kwitną pod koniec maja i w czerwcu. Każdy kwiat oferuje pięć płatków i formy klastrów, które są 1 do 2 cali szeroki. Te kwiaty poprzedzać jagody podczas sezonu wegetacyjnego. Jesienią roślin zielonych liści kolei żółty lub czerwono brązowy. Roślina rośnie do 10 metrów wysokości.

Stawka

Stawka jest zimozielony krzew, który oferuje żywe czerwone jagody, które trwają przez zimę. Rośliny te dochodzi do 6 metrów wysokości. Małe białe kwiaty pojawiają się na stawka w sezonie wiosna. Ciemny zielony liści roślin jest błyszczący i osiąga maksymalnie 4 cali długości. Dobrze odsączone gleby, a także półcień lub pełne słońce, jest wymagane w przypadku stawka przetrwać w krajobraz.

Berberys japoński

Berberys japoński rozkwita w szerokim zakresie gleb i daje czerwone owoce, które wśród cierni. Krzew rośnie do 8 metrów wysokości i liści, które rosną do 1 1/2 cali długości. Zakładu jagody są jaskrawoczerwone i 1/3 cala długo. Kwitną kwiaty Berberys japoński w sezonie wiosennym, a gałęzie krzewów są kolczaste.