Nie można uruchomić mój Nissan Maxima

Nie można uruchomić mój Nissan Maxima

Nissan Maxima jest powszechnie znane jako niezawodny samochód; Jednak podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów, Maxima rozbić. Rozwiązywanie problemów z Nissan Maxima z powodów, dlaczego nie chce się uruchomić poprawnie albo może prowadzić do pewien prosty utrwalić lub trudne zadanie. Podstawowe samochodu wiedzy i znajomości rutynowej konserwacji i napraw będzie pomagać w sortowaniu przez wstępne pytania dotyczące diagnozy.

Instrukcje

Wspólnym rozwiązuje

• Włożyć kluczyk do wkładki i przekrêæ kluczyk zap³onu do pozycji "On" podczas Maxima Park. Jeśli Maxima zaczyna się odwrócić, ale nie zatracić, jakby "chuga-chuga-chuga" hałasuje, bateria może być niska lub martwy. Coraz skok z pobliskiego kierowca lub przyjaciel pomoże rozwiązać problem, jeśli to jest rzeczywiście martwy baterii. Jednakże jeśli bateria nie jest problem, następnie skok nie rozpocznie się samochód.

• Skakać i wstrząsnąć akumulatora kable, które są podłączone do Maxima w zaciskach akumulatora. Skorodowane przewody lub kable luźne uniemożliwi energii elektrycznej będzie i baterii, która może również skutkować rozładowany akumulator. Można czyścić skorodowane baterie z butelkę z napojem gazowanych.

• Przekręcić kluczyk do pozycji "On" i słuchać silnika, jeśli nie ma oznak rozładowany akumulator, czy przewody rozruchowe nie będzie działać. Krótki, jednak różne wirującego dźwięk po kliknięciu jest często wskaźnik, który nie jest starter. Stuknij rozrusznik młotkiem by pomóc go ponownie zaangażować się z koła zamachowego. Ta sztuczka nie zawsze działa, ale może pomóc uzyskać jeden lub dwa więcej zaczyna się od rozrusznika wyschnie. Rzeczywiste zadanie zastąpienia rozrusznik jest procesem bardziej zaangażowany, czasami nawet wymagających usunięcia układ dolotowy jeśli starter jest pochowany w silniku. Niektóre Maxima silnik modele mogą mieć rozrusznika umieszczony pod silnik lub łatwo dostaną na górze silnika. Zlokalizować rozrusznik na swoje maksima silnika poprzez śledzenie pozytywne akumulator kabel od akumulatora do rozrusznika, który wygląda jak dwa cylindryczne obiektów połączonych ze sobą.

• Sprawdź przełącznik zapłonu. Dwa znaki awarii obejmują zatrzymany w cylindrze Blokada klucz lub nie obrotowe do pozycji "On". Jeśli ten klucz nie przyjdzie się z wkładki, usunąć naciskając lekko na końcu klucz przy pomocy młotka. Trzeba będzie wymienić przełącznik zapłonu i blokady cylindra aby móc rozpocząć Maxima.