Jak zrobić soczyste kwiatowych

Sukulent jest obfite odmiany charakteryzują się jego zdolność do przechowywania wody w jego liście, adaptacją, która umożliwia egzotyczne rośliny te znoszą długotrwałe okresy suszy. Poza tym jest bezobsługowa, przychodzą również w setkach odmian wzrok. Dobry wygląd i zdolności do przetrwania zaniedbania zrobić tych roślin ozdobnych jest idealnym wyborem dla osób, którzy korzystają z dekoracji z kwiatów i roślin, ale mały sukces martyrologii delikatnych roślin i kwiatowe. Umożliwia utworzenie soczyste kwiatowych, które przetrwa wszelkie bukiet dwa lub trzy kolorowe sukulenty i ozdobny piasek lub żwir.

Instrukcje

Instrukcje

Ustaw na bok zakładu, który będzie punktem swojego układu. Chcesz umieścić Rekomendowane zakładu(-ów) ostatnio.

•Pour piasek do pojemnika, pozostawiając 1 do 3 cali u góry, żwir. Góry piasku z około 1 cal żwiru.

•Naciśnij przycisk korzeni kilka zielonych sukulenty w dół do piasku w obwodzie pojemnika. To położy podwaliny dla jaśniejsze hued, kontrastowe rośliny mają być dodane później.

•Włożyć dodatkowe sukulenty między rośliny zielone, pracy drogę w kierunku centrum. Wybrać rośliny tego kontrastu lub uzupełnienie zielony odmian. Zostawić tylko wystarczająco dużo miejsca dla zakładu Rekomendowane do dobrze dopasowany do pojemnika.

•Umieścić centralny zakład (y) w lub w pobliżu centrum Porozumienia. Upewnij się, że korzenie zrobić kontakt z piasku.

•Wskaźnik układ aż piasek jest nasycony. Aby zachować układ, poczekaj, aż piasek wysycha całkowicie, a następnie Dodaj tylko tyle wody, aby zwilżyć piasek.