Jak podłączyć dwa odbiorniki z Bose

Aby podłączyć dwa odbiorniki audio z System głośników Direct/zwierciadlany 901 Bose, musisz użyć pola dźwięku przełącznik. Przełącznik jest stworzony aby przełączyć sygnał audio z jednego odbiornika do innego. Wybranego źródła danych wejściowych jest kierowany do Bose 901 jednostki korektor, który przesyła sygnał do lewych i prawych głośników do odtwarzania.

Instrukcje

• Podłącz kable RCA porty na tylnym końcu każdej jednostki odbiornika. Każdy kabel ma Kanał lewy i prawy, oznaczamy przez przewód czerwony i żółty. Czerwony łączy do prawego kanału audio i żółty łączy się z lewego kanału.

• Podłączyć inne końcówki Kable RCA do portów na pole dźwięku przełącznik. Każdy odbiornik Kable RCA należy podłączyć do jednego portu wejściowego. Na przykład, pierwszy odbiornik bezpośrednio łączy się z "wejście portu 1" z tyłu polu przełącznika. Drugi odbiornik idzie w drugim danych wejściowych.

• Podłącz zestaw Kable RCA do "Out" z tyłu polu audio przełącznik. Drugi koniec kable połączyć system głośników Bose 901 poprzez jednostkę zawarte korektora. Korektor przetwarza sygnał i przesyła go do głośników.

• Podłączyć głośniki do jednostki korektor z przewodu drut włączone. Kable już powinien być podłączony do głośników. Uruchomić drutu do portów odpowiednie wyjścia z tyłu korektor.

• Moc na wszystkie urządzenia elektroniczne, w tym polu korektor, dwa odbiorniki i audio przełącznik. Naciśnij przycisk "Input" na polu przełącznika, aby przełączać się pomiędzy pierwszy i drugi odbiornik.