Jak zainstalować Saltillo płytki na podłogi z drewna i Przemierzaj kosmiczne

Jak zainstalować Saltillo płytki na podłogi z drewna i Przemierzaj kosmiczne

Dachówka jest to dobry wybór dla Twojego domu w obszarach, które można uzyskać mokrej, jak pokój kuchnia, kąpieli i prania. Jest to możliwe, aby położyć płytki na podłodze z drewna nad indeksowania przestrzeni z właściwego przygotowania. Zachować szczególną ostrożność podczas obsługi saltillo płytki--różne płytki--, ponieważ jest prawdopodobne łatwo złamać. Do-it-yourself faktotum można zainstalować saltillo płytki na podłogi z przeszukiwania przestrzeni z odpowiednich narzędzi i podkładu przygotowanie.

Instrukcje

Przygotować podłogę

•Wyjąć listwy przypodłogowe i wykończenia z którym instalujesz posadzek. Umożliwia usuwanie wykończenia bar podważyć wykończenia. Umożliwia usuwanie paznokcie przez odwrocie wykończenia wykończenia szczypce. Numer wykończenia z ołówkiem i zapisać ponownie po zakończeniu projektu płytki.

Modelować poziom 4-Stopka stolarz na jego krawędzi wokół podłogi, aby upewnić się, że podłoga jest poziom. Szukać różnic, które pojawią się między podłogą a poziom. Te niskie miejsca znaku markerem.

•Nałóż Samopoziomujący związek na niskie obszary. Postępuj zgodnie z instrukcjami aplikacji na opis produktu do użytku. Pozwala to na sucho.

•Lay się warstwą filcu 30-lb na podłodze. Wiatr go w pozycji z zszywacz kadrowania. To działa jako bariera pary, aby utrzymać wilgoć z pusta przestrzeń z pokoju. Smoła papieru oddziela drewna deski betonowe i sprawia, że podkład ciszej i chroni drewno przed wilgocią, która może uwięzione między drewna i betonu.

•Nałóż warstwą cementu 3/8-calowy pokładzie do podłogi z drewna. Sfera stawów, czemu nie dwa kawałki zarządu cementu wyrównać ze sobą. Powszechną praktyką jest zacząć co drugiego wiersza z arkusza 1/2. Używać piły tarczowe z ostrzami murarskie do tego kroku. Przykręcić Zarząd cementu ze śrubami, które pochodziły z zarządem cementu, przy użyciu śrubokręta moc.

• Nakładać warstwę kleju thinset z 3/8-calowy ząbkiem kielnia do wypełniania wszystkich szczelin pomiędzy kawałkami zarządu cementu. Pocięte kawałki taśmy z włókna szklanego z nożyczkami i kładą je w każdej wspólnej przed thinset ma szansę, aby ustawić. Zastosowanie innego cienką warstwą thinset na taśmę z włókna szklanego, działa to na wspólne i wtapianie się krawędzi jak praca.

Układanie płytek

•Lay się wzór podłogi w zarządzie cementu, przy użyciu suchej płytki. Dystansowe 1/4-cala między płytki na precyzyjne dostosowanie. Dostosować swój wzorzec, w razie potrzeby, tak, że można kontrolować cięć w obwodzie płytki za najlepszy występ. Znak pokładzie cementu markerem wzdłuż obwodu dla dwóch linii odniesienia, które biegną obu kierunkach podłogi. Usuń płytki i przystawki linii kredą między wierszami. Zapewnia to linię odniesienia do montażu płytek.

•Nałóż o 24-calowy kwadratowy powierzchni thinset do jednego z czterech obszarów, gdzie linie odniesienia krzyż w centrum pokoju. Za pomocą pacy zębatej 3/8-calowe pod kątem 45 stopni do stosowania thinset.

•Umieścić płytki nad thinset, upewniając się, że dwa brzegi były dokładnie wyrównane z linią odniesienia. Miejsce 3/8-calowe podkładki dystansowe między innymi płytki jak delikatnie dociśnij je do thinset do zestaw płytek. Przekładki zapewniają, że linii grout prosto i nawet podczas płytki instalacyjnej.

•Nałóż pozostałe płytki w ten sam sposób do końca pokoju. Cięcie płytek w razie potrzeby, przed zastosowaniem thinset do następnej sekcji. Suchy dopasowanie ich do upewnij się, że pasują przed zastosowaniem thinset. Niech płytki noc. Użyj mokrej Piły do cięcia płytek na zewnątrz.

•Nałóż kolorowe spoiny do płytek saltillo. Kielnia pianka umożliwia zastosowanie zaprawy do płytek pod kątem 45 stopni do płytek. Wymusza to Zaprawa do linii zaczynu. Przygotowywać spoinę specyfikacje na etykiecie. To jest normalnie do konsystencji masła orzechowego.

•Wipe nadmiar zaprawy z gąbki clean pianka z kiepskie piwo pod kątem 45 stopni do linii zaczynu. Wyżymać gąbki stale w wiadrze z wodą i wytrzeć pod kątem do linii zaczynu. To utrzymuje gąbki z wyciągając zaczynu z przestrzeni między płytkami. Powtarzaj tę czynność, aż wszystkie zaczynu haze zostały usunięte z płytek. Umożliwić zaczynu do wyschnięcia.

•Nałóż uszczelniacz do linii grout, za pomocą pędzla.

Porady & ostrzeżenia

  • Nosić kneepads podczas pracy na podłodze.
  • Nosić okulary ochronne i maskę przeciwpyłową, kiedy deska do krojenia betonu i płytki.