Jak naprawić zardzewiałe pod przewóz samochód

Podwozie samochodu jest podatna na rdzę. Rdzy nie zwykle gromadzić lub spowodować zgniłe podłogi patelnie po kilka lat, ale w ciągu dekady. Do naprawy podwozia zardzewiałe, nie tylko rdzę muszą zostać zatrzymany, to należy zapobiegać występowaniu. W przeciwnym razie naprawy będą musiały być powtarzane w ciągu kilku lat.

Instrukcje

• Zaparkować samochód na płaskiej powierzchni i podnieść go z Jackiem. Miejsce Jacka stoją w pobliżu każdego przednie opony pod ramą samochodu. Obniżyć gniazda, więc samochód siedzi na trybunach Jacka.

• Ustanawiają i czołgać pod spodem samochodu, patrząc na podwozie. Daleko za pomocą drutu szczotki szczotka do i usunąć wszystkie luźne rdzy z powierzchni podwozia.

• Szczotka na produkt rdzy lekarz z farby i pędzla. Pokrycie wszystkich powierzchni podwozia metalu jest już widoczne. Drugi płaszcz może być konieczne. Ciecz zacznie zwrotny czarny po malowane na metalu. Jest to wynikiem ciecz a rdzy reakcji stworzyć barierę przed wilgocią.

• Czekać cały dzień przed rozpoczęciem jazdy samochodu, dzięki czemu podwozia do wyschnięcia bez odpryski lub pękanie.

Porady & ostrzeżenia

  • Zawsze ochronne okulary podczas usuwania rdzy z pojazdu. Lekarz rdza jest tylko samochodowych rdza produkt zaprojektowany, aby być stosowane bezpośrednio na rdzę bez poprzednich głębokiego oczyszczania. To tworzy więź się wilgoci. Jest również dostępna w galon i 5 galon rozmiar pojemników dużych zadań, takich jak naprawa podwozia.