Ile energii słonecznej energii trwa uruchamianie 1000 stóp kwadratowych domu?

Ile energii słonecznej energii trwa uruchamianie 1000 stóp kwadratowych domu?

Wszystko w domu, który jest podłączony do gniazdka elektrycznego oparzenia kilowatogodzin energii elektrycznej. Wielkogabarytowe urządzenia, które są podłączone i uruchomić stale, takie jak lodówki i jednostki centralnej klimatyzacji latem korzystać więcej kilowatogodzin energii elektrycznej niż mniejsze urządzenia, które są wykorzystywane od czasu do czasu, takich jak telewizory i kuchenki mikrofalowe. Energii słonecznej do energii elektrycznej w domu dostaw elektryczne kilowatogodzin na podstawie pojemności kolekcja paneli słonecznych i dostępne światło słoneczne.

Określania kWh zużycie

Pierwszym etapem planowania energii słonecznej jest podejmowanie decyzji, czy chcesz wygenerować wszystkie Twoje energii elektrycznej, który jest nazywany systemem poza siecią, lub jeśli chcesz niektórych słonecznej energii elektrycznej do zmniejszenia wykorzystania elektryczne, o nazwie przywiązane do siatki systemów solarnych. Drugim krokiem w plan instalacji energii słonecznej jest określenie całkowitej średniej kilowat użytkowania domu. Można to zrobić za pomocą historii użytkowania elektrycznych i rozważenia wykorzystania w przyszłości. Spójrz na miesięczne korzystanie z za energię elektryczną dla co najmniej dwóch ostatnich latach poprzednich nauczyć swojego domu kWh zużycie.

Wymiary paneli słonecznych kolekcja

Rozmiar panele słoneczne kolekcja określa ile energii słonecznej zbierają, a rozmiar baterii urządzeń pamięci masowej określa, jak dużo energii słonecznej mogą być przechowywane. Panele są używane razem w grupie, lub tablicy, połączonych ze sobą i albo podłączony bezpośrednio do domu panelu elektrycznym lub do pamięci urządzenia takie jak bank baterii. Kolekcja zdolności panelu razy liczba paneli używane w tablicy określa całkowity kilowatogodzin tablicy można zebrać w pełnym słońcu.

Związany z siatki lub Off-Grid

Właściciel domu ma wiele opcji wyposażenia energii słonecznej dla mieszkaniowej słoneczna, zależności od tego, ile energii elektrycznej jest niezbędna i to, co budżet jest do urządzeń. Jeśli pożądana jest całkowita wymiana energii elektrycznej firmy, wymagany jest off-grid system który będzie generować średnio codziennie kilowat godziny aktualnie używane i wystarczająco duże, aby przechowywać system przechowywania zebranych energii słonecznej do dystrybucji w razie potrzeby. Jeśli dom będzie zatrzymać podłączone do zasilania elektrycznego firmy ale generują połowę lub więcej energii elektrycznej z energii słonecznej, następnie system, który jest powiązany z siatki jest potrzebne, solar kolekcja sprzęt przewodowy do domu panelu elektrycznym.

Uwagi dodatkowe

Ilość energii trzeba uruchomić 1000 stóp kwadratowych domu różni się ze względu na rodzaje urządzeń w domu i rodzaje systemów ogrzewania i klimatyzacji zainstalowany w domu. Wiele domów mają połączenie elektryczne i gazu ziemnego do oświetlenia, elektronika i urządzenia elektryczne, ogrzewanie i klimatyzację, ciepłej wody, Piece i suszarek do ubrań. Kolekcja solar system do generowania wszystkich energii w domu urządzenia, które działają na gaz ziemny będzie musiał zastąpić urządzenia elektryczne, dodając do całkowity koszt systemu zasilania słonecznego.