Ukrycia półkę

www.DeeMo.net | 522: połączenie z przekroczonym limitem czasu

Błąd 522 Promień ID: • 20ce7925488410c9 2015-07-28 06:19:49 UTC

Połączenie z przekroczonym limitem czasu

Możesz

Przeglądarka

Praca

Chicago

CloudFlare

Praca

www.DeeMo.net

Hosta

Błąd

Co się stało?

Upłynął limit czasu połączenia początkowego między CloudFlare w sieci i serwera sieci web pochodzenia. W rezultacie strony sieci web nie mogą być wyświetlane.

Co można zrobić?

Jeśli jesteś gościem tej strony:

Spróbuj ponownie w ciągu kilku minut.

Jeśli jesteś właścicielem tej strony:

Kontakt dostawcy usług hostingowych pozwolić im wiedzieć, serwer sieci web nie jest zakończenia żądania. 522 błąd oznacza, że wniosek był w stanie połączyć się z serwerem sieci web, ale że wniosek nie zakończyć. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że coś na Twój serwer jest wyginanie zasobów. Dodatkowe informacje tutaj.

CloudFlare Ray ID: 20ce7925488410c9 • Twoje IP: 168.235.81.57 • Wydajność i bezpieczeństwo przez CloudFlare

Regały poprawić wygląd pokoju, ale może wyglądać niechlujny, gdy istnieje zbyt wiele lub zbyt mało książek w nich. Łatwym sposobem ukrycia bałagan regały jest użycie zasłony lub żaluzje ukryć zawartość. Zasłony są w wielu kolorach i stylach, które mogą poprawić wygląd regał. Rolety też są w wielu różnych kolorach, a niektóre są drukowane z geometrycznych wzorów. Dodanie zasłony lub odcienie dodaje tekstury, kolor i zainteresowanie do pokoju i odrywa od zaniedbany wygląd półki.

Instrukcje

Rolety

•Measure długość i szerokość półki. Zakupu, cień, który pasuje do wewnątrz regał i jest wystarczająco długo dotrzeć do podłogi.

•Measure w dół około ¼ do ½ calowy z górnej półki i zainstalować nawiasy wewnątrz ścian. Zapewni to, że górnej półki nie będzie utrudniać ruch cieniu. Przestrzegać instrukcji producenta na nawias instalacji. Zaznacz gdzie nawiasy kwadratowe go z każdej strony i upewnij się, że są one poziom. Śruby je w bezpieczny sposób na każdej stronie górnej półce.

Modelować rolki cień na wspornikach i ściągacie cień ukryć zawartość półce.

Napięcie pręta i kurtyny

•Measure długość i szerokość półki i zakupu pręt odpowiednie napięcie i dwie kurtyny panele, który dotrze na dolnej półce

•Włożyć pręta przez obudowę dwóch ścian osłonowych. Kurtyny panele powinny być wystarczająco szeroka zamknąć, gdy są one zainstalowane. Aby efekt zebranych, zakup paneli, które są szersze niż regał. Zakup dwóch paneli 24-calowy, szeroki na półkę, która jest 2 metrów szerokości

•Rozszerz lub dokręcić pręt napięcia przez przekręcając ją. Upewnij się, że zasłony stoją we właściwy sposób przed zainstalowaniem pręta. Miejsce napięcie pręta na górnej półce z gumy kończy się na wewnętrznej ścianie. Zabezpieczyć go, więc nie będzie spadek i ułożyć panele kurtyny tak blisko i zbierają się równomiernie.

Porady & ostrzeżenia

  • Hem draperia panele, które są zbyt długie, za pomocą nici i igły lub maszynie do szycia.
  • Żaluzje mogą być cięte na dowolnej wielkości lub być na zamówienie. Roman odcieni i rolety bambusowe, przyciąć, również można zakamuflować niechlujny regały.
  • Jeśli nie jest możliwe zainstalowanie odcienie lub zasłony na półce, zakupić atrakcyjne pudełka i kosze, które pasują do półki i wypełnić puste przestrzenie.
  • Zmierzyć i znak obu stron dla instalacji cieniu nawiasy lub śruba naciągowa. Półki nie będzie wyglądać blacie z nierównomierny odcień lub kurtyny. Nie należy używać ścinania firanki, jak niechlujny bałagan nadal będą widoczne przez nich.