Jak zbudować podajnik wiewiórka, która obraca

To jest tak dużo zabawy oglądać wiewiórki jak biegać i grać z drzewa na drzewo. Czasami jest problem z wiewiórki inwazji karmniki. Jednak jeśli dokonasz wiewiórki własne podajnika, mają tendencję do zignorować Karmniki dla ptaków, jak mają dużo zabawy z tym szybkie i łatwe przędzenia wiewiórka podajnika.

To trwa tylko około 30 minut zrobić, więc możesz zrobić jeden tak szybko, jak to czytać i oglądać wiewiórki w żadnym momencie.

Instrukcje

•Nail, jeden gwóźdź około 1 cal z końcem każdej z izb. Umieścić dwie długości zarządu krzyż sposoby aby X z ostrych punktów paznokcie skierowaną ku górze.

•Hammer duży paznokieć bezpośrednio do połowy X i na stronie drzewa. Upewnij się, że pień drzewa jest dość proste, aby upewnić się, że płyty będą obracać się swobodnie.

•VLounge pozwala wykonywać jeden szyszka i miejsce na narażonych paznokci. Następnie miejsce kaczan kukurydzy na następny paznokci narażone.Powtórz tę czynność, dopóki masz szyszka, kaczan kukurydzy, szyszka i kaczan kukurydzy.

•Tak wyścigu wiewiórki oraz szyszki corncobs, drewno będzie powoli zaczynają kolei i wiewiórki będzie miał pracowity czas działa i z powrotem na każdym końcu.

Są tak dużo zabawy oglądać. Nie martw się, wiewiórki zdecydowanie dostanie się do jedzenia.