Jak chronić ściany idealna podłoga z Woodburner

Jak chronić ściany idealna podłoga z Woodburner

Piecyki służyć jako o wiele bardziej wydajne ogrzewanie przestrzeni niż kominek jednak, podłoga i ściany w instalacji nie musi być zaniedbane podczas instalowania taki piec od koncentracji ciepła jest ekstremalne w ciągu 2-4 nogi wokół pieca. Aborbing osłony ciepłochronne i materiały są dostępne i łatwo zainstalowany, więc podłoga i ściany powinny mieć absolutną uwagę przed nawet ustawienie pieca na miejsce na początku.

Instrukcje

•Build ramka kwadrat zamknięcia w której Cegły ogniotrwałe zostaną wypełnione. Rozpocząć poprzez odcięcie dwie sekcje pięć stóp od dwóch 2 x 6 kawałków drewna i siedzieć je na ich krawędzi prostopadłych do narożnika ściany styku dwóch sąsiednich ścian. Szerokość kawałków drewna powinna być w górę i w dół, ostrzem drewno na podłodze. Płaskiej powierzchni na plecach drewno powinno być mocno przed murami.

•Użyj Wyszukiwarka stud tuż powyżej górnej krawędzi 2 x 6 sztuk graty aby zlokalizować gdzie polować i następnie paznokci 2 x 6 sztuk drewna przed murami bezpiecznie gdzie znajdują się stadniny. Użyć gwoździ stolarzy do paznokci to wszystko.

•Kawalki dwa dodatkowe sekcje 5-foot 2 x 6 graty i wykorzystać je do postaci kwadratu wokół gdzie siedzi opalanym drewnem. Trim kończy się jako niezbędne, więc idealny kwadrat zamknięcia jest efekt końcowy. Stoją dwa kawałki drewna 2 x 6 na ich krawędziach i kolega płaskich bokach kończy się z krawędzi 2x6s używane przed murami i paznokci końcówki do drewna ściany. W rezultacie należy ramkę z wszystkich 2 x 6 sztuk graty stojąc na ich wąskich krawędzi, tworząc ramkę wokół obszaru, do którego Cegły ogniotrwałe mogą zostać określone w sposób, że one wszystkie pasuje ciasno w ramce.

•Measure wnętrza stóp kwadratowych powierzchni ramki zostały utworzone. Aby to zrobić, miara wzdłuż dwóch boków ramki od początku do końca, a następnie pomnożyć pomiarów uzyskać całkowitą liczbę wewnętrznych metrów kwadratowych w ramce. Weź tego obliczenia z Tobą do zasilania budynku lokalnych przechowywania i zakup dokładną liczbę ogień cegieł, które będą niezbędne do wypełnienia obszaru całkowicie, dwóch warstw Cegły ogniotrwałe głęboko. Twój dealer sprzętu może sugerować odpowiedniej wielkości cegły dla aplikacji.

•Lay w dół o jedną warstwę cegieł ogień na podłogę w ramce, ustanawiające je wzdłuż w kierunku północ-południe. Jeśli cegły koniec musi być przycięta do, użyj vice trzymać cegły i wyciąć niezbędne kwoty z każdej cegły z cienkimi zęba. Położyć drugą warstwę cegieł ognia w ten sam sposób, orientowanie je więc ich długości są zorientowane w kierunku wschód-zachód.

• Odwiedź swoje lokalne dostaw metali sklepu i poproś o kawałek 24-miernik blachy stalowej cięte na wynik pomiaru dokładne stóp kwadratowych. Świeckich tej blachy na wierzchu Cegły ogniotrwałe.

•Zainstalować Osłona termiczna ściany zatwierdzonych zgodnie z zaleceniami instalacji producent Tarcza, jak te zalecenia są w zasadzie ustalone według obecnych zasad kodeksu ognia i budynku. Dolnej części tarczy powinny się nakładać pozostałe występy górnej krawędzi podstawy drewna podłogi.

•Możliwość ustawienia rejestracji pieca tak, że nie ma co najmniej 18 cali wokół wszystkich stron. Dla pieców nie zatwierdzony przez Narodowy Związek ochrony przeciwpożarowej, to minimum powinny zostać rozszerzone na co najmniej 48-cale wokół wszystkich stron pieca. Jeśli planowane jest użycie niezatwierdzonych piec, należy odpowiednio dostosować rozmiar platformy ochrony podłogi.

Porady & ostrzeżenia

  • Chyba, że jesteś doświadczonym z posłuszeństwa wszystkie przeciwpożarowym kod, to byłoby mądre, aby skonsultować się z wykonawcą budynku przed rozpoczęciem projektu przy ten bardzo najmniejszy. Jeśli to nie jest to tania opcja dla Ciebie, pożyczyć kopię najnowszej książki "National Fire Protection Association Code" z lokalnej biblioteki i przeczytać bieżące zasady instalacji opalane, wtedy następować po tych zasad kodeksu pilnie przy konstruowaniu Tarcza ściany i podłogi podstawy. Zasady te zmieniają się okresowo.
  • W tym artykule, cegły ognioodporne zostały zalecone w trosce o skuteczność: pochłaniają duże ilości ciepła, które chroni podłogę, a górna warstwa będzie przechowywać nadmiar ciepła podczas powoli uwalniając go powrót do powietrza czasem nawet po ogień piec wyszedł, eliminując w ten sposób zużycie energii. Istnieje wiele różnych opcji ognioodporne, jednak (rock, masonite, itp.) i jeśli chcecie do zbadania tych opcji, mówić z dealerem lokalnych piec na drewno dla więcej informacji.