Co zrobić dla basenu Skimmer tabletki?

W basenach, które sprawiają, że za pomocą chloru do dezynfekcji wody, istnieje kilka sposobów dodawania tej substancji chemicznej. Jeden jest bezpośrednio rozsyłając granulowany proszku chlor do basenu. Inny jest poprzez umieszczenie basenu odpieniacz tabletek bezpośrednio do skimmera basen i do odpieniacza kosz. Odpieniacz basen ściąga w wodzie basenu, gdy skimmera tabletki zanikają. Stamtąd tabletki są następnie rozprowadzane po całym basenie za pośrednictwem systemu filtracji.

Chlor w basenie

Chlor w basenie przechodzi przez wiele różnych marek, ale to nic więcej niż po prostu chloru, który jest skuteczny chemiczne wody środkiem dezynfekującym. Ono także przyjechał w wielu różnych formach. Dla basenów granulatu, proszku lub tabletek są dwa z najczęstszych. Jak tabletki istnieją różne rozmiary dostępne. Niektóre są wykonane dla urządzeń, które unoszą się w pulę, uwolnienia chloru. Inni siedzą w kosz odpieniacz robi to samo.

Odpieniacz tabletki

Formularzu chloru, która dokonała siedzieć w basenie odpieniacz jest skuteczny sposób na utrzymanie spójnego basen wody poziom chloru i krystalicznie czystej wodzie. Większość marek są wykonane do rozpuszczenia powoli, zbyt, który pozwala przyczyniają się do utrzymania poziomów stały chloru w wodzie. Mimo rozmiaru i wagi zależy od marki, 3-cal długi tabletki, które ważą około 7 uncji są wspólne. Dodawanie dwóch do trzech tabletek do skimmera regularnie może działać dobrze.

Inne Skimery

Innym typem ulubionych skimmera w którym chloru odpieniacz tabletki działają dobrze jest pływający basen skimmera. Jest podłączony do góry odpieniacz basen koszyk, jak można połączyć wąż do odkurzacza do próżni. W odniesieniu do chloru odpieniacz tabletki to działać tak jak standardowe skimmera. To może faktycznie nawet rozdzielać chloru przez więcej wody jak jest on używany ponieważ waha się całej puli całej powierzchni.

Względy

Poziom chloru woda basenu muszą być utrzymane w około 2.0 części na milion (PPM) bez względu na rodzaj chloru (proszek, tabletki) używane. Odpieniacz tabletki, jednak, może być wygodniejszy sposób, aby zachować poziom chloru, gdzie muszą być. Należy uruchomić twój filtr pompa co najmniej cztery godziny dziennie co najmniej. W ten sposób pomoże zapewnić, że filtr nie jest uszkodzony przez wysoki poziom chloru w przeciwprądzie.